ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Жінці, яка хотіла привласнити чуже немовля, суд призначив покарання

Кримінал 1723
Суд виніс вирок жінці, що хотіла таємно привласнити новонароджене немовля
Суд виніс вирок жінці, що хотіла таємно привласнити новонароджене немовля. Фото: pixabay.com

Злочин намагалися реалізувати за допомогою лікарки із перинатального центру.

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок ще одній фігурантці в справі торгівлі немовлям - молодій жінці, яка хотіла привласнити  собі новонароджену дівчинку. Як повідомляють у пресслужбі суду, махінацію мали здійснити  за посередництвом заступниці головного лікаря КП «Хмельницький міський перинатальний центр».

«За планом лікарки, вагітна жінка мала  проходити медичні обстеження   під її особистим наглядом аж до пологів. Саме медпрацівниця, користуючись службовим становищем, помістила породіллю до міського перинатального центру  без документів, що засвідчують її особу, по підробленій обмінній картці на ім’я іншої пацієнтки, тієї, яка не могла мати дитину, однак дуже хотіла стати матір’ю», - кажуть у суді.

Додають, що за задумом справжня породілля мала представитися сестрою фальшивої породіллі і віддати їй новонароджену дитину, отримавши в свою чергу оплату витрат пов'язаних з пологами та проживанням в місті Хмельницькому. Однак злочин не було доведено до кінця у зв’язку з його викриттям працівниками поліції.

Суд визнав жінку винною і призначив покарання з випробуванням, встановивши  іспитовий строк терміном на 3 роки.

Нагадаємо, нещодавно суд виніс вирок жительці Києва, яка хотіла віддати свою новонароджену дитину на усиновлення та виховання іншій людині за посередництвом мед працівниці. Жінці призначили 3 роки іспитового строку. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую