ye-logo.v1.2

Побились на порозі супермаркету: хто винен – жінки з'ясовували у суді

Кримінал 1004
Жінки побилися біля місцевого магазину
Жінки побилися біля місцевого магазину. Фото: pixabay.com

Вирок може бути оскаржений.

Неприязнь між двома хмельничанками тривала роками. Як повідомляють у Хмельницькому міськрайонному суді, у серпні ж 2019 року ці стосунки, дійшли до точки кипіння, коли жінки побилися на порозі супермаркету. У суді кожна розповіла власну версію «події».

«Одна повідомила про те, що, коли вийшла з чоловіком із супермаркету, й раптом спіткала свою ворогиню, то зазнала від неї образ і навіть мусила захищатися від її стусанів. Інша жінка пояснила, що, навпаки, коли заходила в магазин, стала жертвою нападниці, яка чіплялась до неї, ображала, хапала за шию, била руками й ногами по тілу, вибила з рук телефон, який впав на землю і розбився. Саме вона й звернулася в поліцію із заявою про вчинення правопорушення»,- йдеться у повідомленні суду.

Суд правоту останньої підтвердив, пославшись на конкретні докази: копію травмкартки з лікарні, протокол проведення слідчого експерименту, відеозапис із камер спостереження, висновок експерта про виявлені легкі тілесні ушкодження.

Обвинуваченій суд призначив покарання у виді 500 гривень штрафу відповідно до частини 1 статті 125 КК України. Цивільний позов постраждалої суд задовольнив частково, стягнувши на її користь 5 000 гривень на відшкодування моральної шкоди.

Вирок може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду протягом тридцяти днів із дня його проголошення.

 Читайте також: Наніс 17 ударів: жителя Нетішина позбавили волі за бійку на автозаправці

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую