ye-logo.v1.2

Поцілив у юнака під час полювання: суд призначив покарання мисливцю

Кримінал 1008
Мисливця покарав суд
Мисливця покарав суд. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Вирок обвинувачений намагався оскаржити у суді.

Житель Полонщини, який на полюванні мало не вбив юнака, відбуватиме покарання у виді обмеження волі. Про це повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у серпні 2019 року компанія мисливців відправилась до водойми поблизу селища Понінка полювати на пернату дичину. Саме полювання розпочалось після вживання алкогольних напоїв. Очікуючи на здобич, чоловіки перебували неподалік один від одного в очереті, а коли побачили дику качку – вирішити цілити. Тоді 45-річний стрілець через необачність замість дичини влучив у 17-річного юнака, який полював разом зі своїм батьком», - кажуть у прокуратурі.

Додають, що потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких є ризик назавжди втратити здатність бачити одним оком.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статті 128 Кримінального кодексу України (необережне тяжке тілесне ушкодження).

«З призначеним вироком суду першої інстанції покаранням засуджений не погодився та, оскаржуючи рішення в апеляційному порядку, просив передати його на поруки трудового колективу, в якому працює. Однак його доводи відхилено, вирок місцевого суду набрав законної сили та винуватець трагедії відбуватиме призначене покарання реально», - зазначають у прокуратурі.

Читайте також:  За побиття жінки суд присудив 200 годин громадських робіт

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую