ye-logo.v1.2

Правоохоронці провели обшуки у розважальному закладі Вікарчука

Суспільство 945
Обшук правоохоронці провели 14 січня
Обшук правоохоронці провели 14 січня. Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

Сталояся це вчора, 14 січня.

У поліції повідомляють, що слідчі провели обшук в одному з розважальних закладів Хмельницького в рамках розслідування провадження за фактом порушення санітарних правил і норм. Для забезпечення безперешкодного доступу слідчих до місця проведення обшуку та охорони публічного порядку на місці події був залучений спецпідрозділ поліції. На фото, які оприлюднили правоохоронці видно, що це розважальний заклад Віктора Вікарчука. 

"Вчора, 14 січня, слідчі слідчого управління спільно з працівниками кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області на підставі ухвали суду провели обшук в одному із розважальних комплексів м. Хмельницького в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 325 Кримінального кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням», - повідомили у поліції.На час початку обшуку о 19.00 годині, повідомляють правоохоронці, в приміщенні закладу зафіксували присутність відвідувачів та робочого персоналу.

У поліції зазначають, що за період з початку пандемії та оголошення карантинних заходів на особу, яка є керівником закладу, було складено 34 протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП – «Порушення правил карантину людей». Два протоколи були складені уже за час повторного повного локдауну, запровадженого в Україні з 8 січня 2021 року. Доки адміністративні справи перебувають на розгляді у суді, розважальний комплекс продовжує свою діяльність всупереч вимогам законодавства.

Для забезпечення порядку під час обшуку залучили спецпідрозділ поліції.

Читайте також: Майно хмельницького кінотеатру «Сілістра» передали комунальному підприємству

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую