ye-logo.v1.2

Хмельницькому підприємцю Віктору Вікарчуку суд змінив запобіжний захід

Кримінал 5965
Правоохоронці кілька раз проводили обшуки у «СВ-клубі» Віктора Вікарчука
Правоохоронці кілька раз проводили обшуки у «СВ-клубі» Віктора Вікарчука. Фото: сектора комунікації поліції у Хмельницькій області

Його підозрюють у порушенні санітарних норм і невиконанні судового рішення.

Днями Хмельницький апеляційний суд виніс ухвалу у справі власника товариства з обмеженою відповідальністю «Браво» Віктору Вікарчуку. Орган правосуддя частково задовольнив скаргу захисника підприємця та змінив йому запобіжний захід. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

За її інформацією, 16 квітня Хмельницький міськрайонний суд призначив Віктору Вікарчуку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 23-ї години до 6-ї ранку. На цю ухвалу адвокат підприємця подав апеляційну скаргу. Її вимоги було задоволено частково.

«Хмельницький апеляційний суд скасував ухвалу міськрайонного суду від 16 квітня. Вимоги захисника власника ТОВ «Браво» були задоволені частково. Замість домашнього арешту йому було обрано інших запобіжний захід — у вигляді особистого зобов’язання. На підозрюваного покладено обов’язки прибувати за кожною вимогою слідчого, прокурора, суду, не відлучатися з населеного пункту, в якому проживає, без дозволу слідчого, прокурора, суду й повідомляти їх про зміну місця проживання і роботи», — зазначили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Представники органу правосуддя додають, що Віктора Вікарчука підозрюють у невиконанні рішення суду за позовом Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Передбачалося, що він має повністю припинити експлуатацію будівель свого товариства (мається на увазі «СВ-Клуб», що на вулиці Свободи, 1А — авт.), поки не усуне порушення у сфері пожежної безпеки.

«Попри це підозрюваний продовжував здійснювати свою діяльність. Також його підозрюють у порушенні санітарно-гігієнічних норм і вимог. Встановлено, що діючи з метою отримання прибутку від діяльності підприємства, бізнесмен порушив правила, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19. Це могло спричинити поширення захворювання», — повідомили у Хмельницькому апеляційному суді.

Нагадаємо, 5 квітня слідчі оголосили про підозру в порушенні санітарних норм і невиконанні судового рішення засновнику та директору ТОВ «Браво». За інформацією ресурсу «YouControl», засновником ТОВ «Браво» вказаний Віктор Вікарчук, а його директором — Олег Шутюк.

Читайте також: Карантинні обмеження на Великдень: рекомендації МОЗ і духовенства

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую