ye-logo.v1.2

На Хмельниччині чоловіка оштрафували за вилов риби сіткою

Кримінал 2105
Раніше риболов також притягувався до відповідальності за незаконний вилов риби
Раніше риболов також притягувався до відповідальності за незаконний вилов риби. Фото: ілюстративне pixabay.com

Штраф наклали в 30 разів менший, ніж сума збитку.

Суд оштрафував уродженця села Грушка, що на Кам'янеччині, за вилов риби сіткою на суму 510 гривень. Також риболов має сплатити за завданий збиток. Про це стало відомо з постанови Кам`янець-Подільського міськрайонного суду.

Суд встановив, що поблизу села Гораївка Староушицької громади на Дністровському водосховищі чоловік займався незаконним виловом риби за допомогою сітки. В результаті він виловив 10 штук риби плітки загальною вагою два кілограми.

Таким чином він порушив вимоги «Правил любительського та спортивного рибальства України», а також статтю 63 Закону України «Про тваринний світ». Рибак завдав збитків рибному господарству України на суму 15 тисяч 640 гривень.

У суді чоловік пояснив, що сіткою виловив 10 штук плітки для власних потреб. Раніше цей рибалка також притягувався до відповідальності за незаконний вилов риби.

В результаті суд вирішив оштрафувати порушника на 510 гривень та конфіскувати риболовну сітку. Також обвинувачений має сплатити за завданий збиток понад 15 тисяч гривень. 

Нагадаємо, що минулого року Кабінет міністрів України прийняв постанову, яка мала збильшити штрафи за незаконний вилов риби. За інформацією Державного агентства рибного господарства, така необхідність виникла через те, що надто низькі штрафи не спонукали порушників припинити незаконну діяльність. Але штраф. прийнятий у цій постанові суду, менший, ніж прописаний у документів Кабміну. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую