ye-logo.v1.2

Знову пішли метастази: онкохворій хмельницькій журналістці потрібна термінова допомога

Допомога 10826
Ситуація критична. Олександрі терміново потрібна допомога
Ситуація критична. Олександрі терміново потрібна допомога. Фото: з фейсбуку Олександри Лазаренко

Щоб врятувати життя, треба негайно пройти дороговартісну терапію.

Майже чотири роки боротьби із гострим лімфобластним лейкозом, тобто раком крові, веде 31-річна Олександра Лазаренко. Вона пройшла численні курси високодозних хіміотерапій, пережила п’ять курсів опромінень. Не втрачаючи віру, хмельничанка домоглася виділення коштів у МОЗ на трансплантацію кісткового мозку в турецькій клініці, адже це могло бути її єдиним спасінням.

Взимку Олександра полетіла на операцію. Але замість пересадки було запалення легенів… реанімація. Ледь переживши ускладнення, вона повернулася на батьківщину відновлювати сили.

«Ми їздили в Туреччину, хотіли пересадку кісткового мозку робити, але не вийшло. Нам там зробили дуже складне запалення легень, вона лежала в реанімації. Потім повернулися в Україну. Через пухлини на нервових корінцях у неї страшенні болі, які нічим не знімаються, - розповідає мама хворої Ірина. - Її опромінювали п’ять разів. Таке мало хто витримає. Ми просили опромінити все обличчя, а їй опромінили тільки локальні частинки. Через це у неї знову пішли метастази. Високодозна хімія в такій складній ситуації вже не бере. Ми колимо гормон, який теж їй нічого не дає. Він тільки трохи знімає набряки, але скорочує життя. Його вводять декілька днів, а ми вже декілька років».

Пересадка кісткового мозку можлива лише в період ремісії, а в молодої жінки черговий рецидив. Ситуація критична. Олександра місяцями не встає з ліжка, їй відняло руки, мову, набрякло обличчя.

Високодозна хіміотерапія вже не допомагає, а опромінювати більше не можна. Єдина надія, щоб зупинити прогресування хвороби – імунна терапія. Приватна столична клініка готова провести курс лікування і спробувати врятувати життя журналістці.

«Зараз їй пропонують імунну терапію в Києві, як останній шанс. Немає ніяких гарантій. Треба діставати дуже швидко препарат, а його вартість 910 тисяч гривень за 9 ампул. Також треба заплатити за те, що будуть капати, оренду палати. Це ще близько 150 тисяч. Нам треба зібрати якомога швидше гроші, щоб зупинити раковий процес», - додає пані Ірина.

За словами мами Олександри, ця імунна терапія вважається експериментальною, але в світі багатьом людям вона вже допомогла. «Після курсу лікування вони входять у ремісію, а потім їм роблять пересадку. Якби були гроші, ми зараз вже б поїхали в Київ і пройшли терапію. Але грошей немає, а сума така велика, - додає вона. - Саша плаче кожен день. У неї страшні судоми. Вона втрачає свідомість».

Лік йде на дні. Фінансова допомога Олександрі Лазаренко потрібна терміново. Номер картки: 4149 4991 1520 5690 - Лазаренко Олександра.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую