ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Скарбниці місцевих громад Хмельниччини поповнилися на 34 мільйони гривень

Економіка 1239
До місцевих скарбниць цьогоріч мобілізовано майже на 17 мільйонів гривень більше, ніж в аналогічний період минулого року
До місцевих скарбниць цьогоріч мобілізовано майже на 17 мільйонів гривень більше, ніж в аналогічний період минулого року. Фото: lvivpost.net

Все завдяки податку на нерухомість.

На сьогодні, власники нерухомого майна сплатили до місцевих бюджетів Хмельницької області понад 34,7 мільйона гривень податку на нерухомість. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

«До місцевих скарбниць цьогоріч мобілізовано майже на 17 мільйонів гривень більше, ніж в аналогічний період минулого року. Темп росту складає 192 відсотки. Індикативний показник наразі виконується на понад 105 відсотків, додатково надійшло більше 1,7 мільйона гривень», - йдеться у повідомленні.

У Головному управлінні ДФС в області запевняють, що представники органів ДФС, виконавчої влади і територіальних громад володіють достатньою інформацією про об’єкти нерухомості, що підлягають оподаткуванню. Однак самі громадяни далеко не завжди достатньою мірою обізнані стосовно особливостей оподаткування їх «квадратних метрів». Тож роз’яснювальна робота щодо цього ведеться постійно.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую