ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

На Хмельниччині відкрили чергову сонячну електростанцію

Ірина ОЛІЙНИК Економіка 2638
Сонячна енергетика дозволить зменшити енергозалежність області від газу
Сонячна енергетика дозволить зменшити енергозалежність області від газу. Фото: adm-km

Її потужність - 5 мегават.

На Чемеровеччині відбувся запуск нової фотогальванічної станції (ФЕС) «Кутківці» піковою потужністю 5,09 МВт. Планується, що щорічно електростанція генеруватиме близько 5,4799 мільйона кВт/годин електроенергії. Все електротехнічне обладнання даної фотогальванічної електростанції, окрім PV-панелей – вироблено в Україні. Як зазначає перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко завдяки реалізації таких проектів на теренах області, з’являється можливість додаткового працевлаштувати населення, збільшення надходжень податків до сільського бюджету. Крім того, за словами посадовця, не слід забувати про те, що будівництво таких електростанцій дозволяє зменшити енергозалежність області від газу. Крім того, сонячна енергетика - один із чистих видів енергії, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Тим часом, ще одну сонячну електростанцію збудують на Ізяславщині. Наразі під цей проект уже виділено 20 гектарів землі. Про намір побудувати першу на території Ізяславщини сонячну електростанцію, яка не завдаватиме шкоди навколишньому середовищу і генеруватиме екологічно чисту енергію, заявила одна з хмельницьких енергокомпаній.

Фотогальванічну електростанцію орієнтовною площею 20 гектарів планують побудувати на території Плужненської сільської ради. Розташована вона буде за межами населеного пункту. Як повідомляють в Ізяславській райдержадміністрації, фінансування робіт щодо розроблення детального плану території здійснюватиметься за рахунок коштів даної компанії. Наразі своє слово також мають сказали жителі довколишніх сіл. З цього приводу будуть організовані громадські слухання.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую