ye-logo.v1.2
31 Березня, 2020

На Хмельниччині зменшились борги за комуналку

Економіка 1863
Про оплату населенням Хмельницької області житлово-комунальних послуг  у березні 2019 року
Про оплату населенням Хмельницької області житлово-комунальних послуг у березні 2019 року. Фото: ілюстрація fdlx.com

Обласне управління статистики оприлюднило цифри за березень цього року.

У березні 2019 року населення області сплатило за житлово-комунальні послуги понад 530 мільйонів гривень. Як повідомляють в обласному управлінні статистики, це становить 107,7 відсотка нарахованих за цей період сум. За постачання електричної енергії жителі Хмельниччини сплатили понад 128 мільйонів гривень.

«На кінець березня заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 726,6 мільйона гривень, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 275,6 мільйона гривень, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 73 мільйони гривень, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 34,5 мільйона гривень, за вивезення побутових відходів – 8,6 мільйона гривень, за постачання електричної енергії – 148,5 мільйона гривень», - йдеться в повідомленні.

На кінець лютого заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила на 45 мільйонів гривень більше (майже 772 мільйони), за постачання електричної енергії – на 25,5 мільйона гривень більше (майже 174 мільйони).

В управлінні додають, що середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год), на одного власника особового рахунку в березні цього року становили близько 2 100 гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую