ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

На Хмельниччині скоротились борги за комуналку

Економіка 1613
Про оплату населенням Хмельницької області житлово-комунальних послуг у квітні 2019 року
Про оплату населенням Хмельницької області житлово-комунальних послуг у квітні 2019 року. Фото: з архіву

Обласне управління статистики оприлюднило цифри за квітень цього року.

У квітні 2019 року населення області сплатило за житлово-комунальні послуги понад понад 390 мільйонів гривень. Як повідомляють в обласному управлінні статистики, це становить 147,1 відсотка нарахованих за цей період сум з урахуванням погашення боргу попередніх періодів. За постачання електричної енергії жителі Хмельниччини сплатили понад 74,8 мільйонів гривень.

«На кінець квітня заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 640,1 мільйона гривень, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 227,4 мільйона гривень, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 75,8 мільйони гривень, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 38,4 мільйона гривень, за вивезення побутових відходів – 9,1 мільйона гривень, за постачання електричної енергії – 152,5 мільйона гривень», - йдеться в повідомленні.

В управлінні додають, що середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год), на одного власника особового рахунку в квітні цього року становили близько 1 165 гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую