ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Продати колишню психлікарню за пів ціни: Хмельницька облрада знизила вартість свого майна

Економіка 3553
Лікувальний корпус А ліквідованої психіатричної лікарні №2
Лікувальний корпус А ліквідованої психіатричної лікарні №2. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Облрада повторно виставила на продаж споруди ліквідованих комунальних підприємств.

Вчора, 3 серпня, мало пройти вісім аукціонів з приватизації комунального майна Хмельницької обласної ради. З них попередньо можна назвати вдалим лише один — продаж складу колишнього Шепетівського медичного училища. Решту торгів скасували через відсутність учасників. Тому представники обласної ради вже оголосили повторні аукціони, заплановані на 1 вересня. Щоправда, початкову вартість будівель, винесених на продаж, зменшили на половину. Зокрема, така доля спіткала майно ліквідованої психіатричної лікарні №2 та Соколівської школи-інтернату.

Сайт «Є» вирішив дізналися, як змінилася ціна комунального майна. Почнемо з найдорожчих об’єктів. А наприкінці напишемо, хто і за скільки може приватизувати склад Шепетівського медичного училища.

Яке майно облрада планує продати за пів ціни

Соколівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, ліквідована у березні 2020 року. Її будівлі загальною площею понад 3 тисячі 457 квадратних метрів розташовані на вулиці Набережній, 16, що у селі Соколівка Хмельницького району.

На скасованому аукціоні початкова вартість цього становила 4 мільйони 647 тисяч 147 гривень 10 копійок. Нині ж для повторного аукціону її знизили до 2 мільйонів 323 тисяч 573 гривень 55 копійок.

Табір праці та відпочинку «Збруч». Його будівлі загальною площею 832,9 квадратних метрів на вулиці Надзбручанській, 3, що у селі Гусятин Кам’янець-Подільського району. А саме: у лісовій зоні з видом на річку Збруч (Боднарівське водосховище).

На скасованому аукціоні початкова вартість цього становила 3 мільйони 898 тисяч 598 гривень. Нині ж для повторного аукціону її знизили до 1 мільйона 902 тисяч 400 гривень.

База відпочинку-профілакторію «Перлина Поділля». Його будівлі загальною площею понад 832,8 квадратних метрів розташовані на вулиці Надзбручанській, 1, що у селі Гусятин Кам’янець-Подільського району. А саме: у лісовій зоні з видом на річку Збруч (Боднарівське водосховище).

На скасованому аукціоні початкова вартість цього становила 3 мільйони 804 тисячі 800 гривень. Нині ж для повторного аукціону її знизили до 1 мільйона 902 тисяч 400 гривень.

Хмельницька обласної психіатричної лікарні №2, ліквідована у квітні 2019 року. Її будівлі загальною площею понад 1 тисячу 391 квадратний метр розташовані на вулиці Шкільній, 24 та 10А, що у селі Городище Шепетівського району.

На скасованому аукціоні початкова вартість цього становила 3 мільйони 783 тисячі 640 гривень. Нині ж для повторного аукціону її знизили до 1 мільйона 891 тисячі 820 гривень.

Складські приміщення бази медичного постачання. Вони розташовані на вулиці Ломоносова, 2, що у Грицеві Шепетівського району. А їх площа складає 2 тисячі 22 квадратні метри.

На скасованому аукціоні початкова вартість цього становила 2 мільйони 978 тисяч 54 гривні. Нині ж для повторного аукціону її знизили до 1 мільйона 489 тисяч 27 гривень.

Хмельницький обласний кістковотуберкульозний санаторій, ліквідований у 2012 році. Його будівлі загальною площею понад 3 тисячі 487 квадратних метрів на вулиці Миру, 42, що у селі Левківка Хмельницького району.

На скасованому аукціоні початкова вартість цього становила 1 мільйон 387 тисяч 55 гривень. Нині ж для повторного аукціону її знизили до 693 тисяч 527 гривень 50 копійок.

Вовковецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, ліквідований у травні 2019 року. Його будівлі загальною площею понад 324 квадрати метрів розташовані на вулиці Гвардійській, 1А, що у селі Вовківці Шепетівського району.

На скасованому аукціоні початкова вартість цього становила 308 тисяч 441 гривню. Нині ж для повторного аукціону її знизили до 154 тисяч 220 гривень 50 копійок.

Десять копійок стали вирішальними: хто і за скільки може приватизувати склад

Складське приміщення колишнього Шепетівського медичного училища (нині фаховий медичний коледж) розташоване у Шепетівці на проспекті Миру, 34-б. Воно розділене на дві частини з окремими входами: на гараж і склад. Його загальна площа становить 61,6 квадратних метрів. Початкова вартість приватизації була визначена на рівні 54 тисяч 575 гривень.

Аукціон з приватизації цього складу пройшов 3 серпня та став єдиним з достатньою кількістю учасників. За право приватизувати цю споруду змагалося між собою семеро фізичних осіб підприємців. Двоє з них запропонували найбільшу майже однакову ціну — 250 тисяч гривень, що на 195 тисяч 425 гривень вище за початкову.

Склад Шепетівського медичного училища можуть продати за 250 тисяч гривень 10 копійок. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Склад Шепетівського медичного училища можуть продати за 250 тисяч гривень 10 копійок. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Попереднім переможцем торгів визначили шепетівчанина Юрія Петровича Тимощука. Він запропонував за приватизацію складу на 10 копійок за свого найближчого конкурента — Вадима Петровича Верхогляда, зареєстрованого у селі Судилків Шепетівського району. Відтак наразі представники облради повідомили про намір підписати угоду з Юрієм Тимощуком. Якщо ж він відмовиться від покупки, право приватизувати складське приміщення буде надано Вадиму Верхогляду.

Нагадаємо, подібне зниження початкової вартості спіткало особняка адвоката Периторіна, який збудували у Деражні орієнтовно у 1917 році. Ця місцева пам’ятка нині належить Міністерству юстиції України. Її виносять на приватизацію вчетверте.

Наприклад, 22 липня Фонд державного майна скасував торги через відсутність учасників. На них початкова вартість історичної будівлі становила 319 тисяч 379 гривень. На повторному аукціоні, запланованому на 25 серпня, її знизили на 50 відсотків — до 159 тисяч 689 гривень і 50 копійок.

Читайте також: Продаж сільськогосподарської землі: середня ціна гектара на Хмельниччині перевищує 30 тисяч

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую