ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому виставили на продаж два комунальних приміщення. Які саме

Економіка 9314
Від продажу приміщень планують отримати майже півмільйона
Від продажу приміщень планують отримати майже півмільйона. Фото: prozorro.sale

Вони розташовані в центральній частині та чекають на аукціон.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради виставило на продаж два нежитлових приміщення, які на даний час знаходяться в оренді. Нерухомість знаходиться у центральній частині міста та мікрорайоні “Південно-Західний”.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро. Продажі”.

Оголошення про продаж приміщень з’явилося 13 травня. Обидва приміщення розташовані в багатоповерхівках.

Так, на вул. Інститутській, 20/1 продається нежитлове приміщення загальною площею 38,7 кв.м. Очікувана вартість нерухомості складає 225 тисяч гривень.

Приміщення розташоване в цоколі багатоповерхівки у мікрорайоні «Південно-Західний», вхід здійснюється з під’їзду будинку.

На даний час, приміщення передане в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Гранд В» строком на п’ять років до березня 2024 року для розміщення майстерні по ремонту побутової техніки, медичної техніки та медичних інструментів. Розмір місячної орендної плати за квітень 2022 р. становить 891,29 грн.

Це означає, що новому власнику доведеться виконувати умови орендного договору.

Ще одне приміщення, яке виставили на продаж, знаходиться на вул. Завадського, 38. Це центральна частина міста, неподалік від вулиці Кам’янецької та речового ринку.

Очікувана вартість складає 212 тисяч гривень.

Приміщення площею 24,8 квадратних метра розташоване в цоколі дев’ятиповерхового панельного житлового будинку, має окремий вхід, забезпечене санвузлом.

На даний час, приміщення передане в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «ГВВ Поділля» до 25 квітня 2024 року для розміщення майстерні по ремонту побутової техніки. Розмір місячної орендної плати у квітні 2022 року становить 741,62 грн.

Пропозиції чекають до 6 червня, 7 червня планується проведення аукціону.

Наприкінці квітня Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради отримало 1,1 мільйона гривень за продаж приміщення на вулиці Інститутській. Фактично це був перший продаж нерухомості після початку повномасштабного російського вторгнення на територію України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую