ye-logo.v1.2

Закупівлі генераторів, автомобілів та ремонт доріг: як працювали торги на Хмельниччині у листопаді

Економіка 2050
Сума закупівель цього місяця наблизилась до мільярда гривень
Сума закупівель цього місяця наблизилась до мільярда гривень. Фото: ktps.kyiv.ua

Сума укладених угод протягом місяця наблизилась до одного мільярда гривень.

У листопаді в Хмельницькій області, за даними порталу публічних закупівель “Прозорро”, уклали майже 17 тисяч угод на загальну суму 647 мільйонів гривень. Це вдвічі більше, ніж минулого місяця.

Ще на суму близько 200 мільйонів гривень були підписані угоди в результаті проведення відкритих торгів. У таких випадках процедура тривала понад один місяць. При цьому економія за місяць склала 13,8 мільйона гривень.

Активно у цьому місяці закуповували генератори. Як раніше писав “Сайт “Є”, сума оголошених торгів та підписаних угод за місяць склала близько 50 мільйонів гривень.

Варто зазначити, що листопад став місяцем, коли знову активно почали укладати угоди на ремонт доріг.

Так, Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області в листопаді підписала контрактів на суму 98,5 мільйонів гривень. З цієї суми 50 мільйонів гривень запланували віддати на утримання доріг області. Підрядником стало дочірнє підприємство “Хмельницький облавтодор”.

Крім того, Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області уклала угоду з ТОВ "Енергетично-дорожнє будівництво" щодо поточного середнього ремонту дороги державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів вартістю 48,24 мільйона гривень.

Ще тендери на ремонт доріг проводили у Шепетівці, Кам’янці-Подільському та Старокостянтинівській громадах. Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради оголосило тендери на проведення ремонту доріг на території міста. Загальна очікувана вартість робіт сягає близько 50 мільйонів гривень. Частина угод вже підписана. Так, поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Миколи Дзявульського буде виконувати ТОВ “Дорбуд Сервіс Групп”. Серед засновників цієї фірми є Орест Проник, який раніше очолював ПАТ «ДАК «Автомобільні Дороги України» – державну компанію, яка об’єднує облавтодори всієї країни. Також серед засновників Роман Гаврилюк та Сергій Карасенко.

Крім того, поточний середній ремонт вулиці Миколи Дзявульського від перехрестя з проспектом Миру до перехрестя з вулиці Героїв Небесної Сотні вартістю 9,7 мільйонп гривень виконає ПП “МВМ-13” Врама Мовсісяна.

ТОВ “Мего ЛТД” отримало підряд на суму 7,6 мільйонп гривень на ремонт дорожнього покриття вулиці Воронківецька Старокостянтинівської громади. Засновницею фірми є Тамара Кізь.

Крім того, що стосується утримання доріг, то Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міськради за результатами публічних торгів уклало договір на постачання технічної солі на суму 18,19 мільйона гривень. Це на 5,12 мільйона гривень дешевше, ніж очікувана вартість.

Традиційно серед лідерів за сумами укладених договорів за місяць АТ “Хмельницькобленерго”. Всього це підприємство підписало контрактів на суму 56 мільйонів гривень, з яких 42 мільйонм гривень - це постачання палива. Підрядником обрали ТОВ “Трейд-компані-2021” Олександра Слободяна.

Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти провів тендер на придбання шкільних автобусів для 15-и громад Хмельницької області. Підрядником визначили ТОВ “Авто-Бас”.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Авто-Бас» зареєстроване у Києві й спеціалізується на гуртовій торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів, а також — на торгівлі автомобілями та легковими автотранспортними засобами. Його кінцевим бенефіціарним власником зазначений Свідерок Олександр Володимирович.

Два роки тому це підприємство вже було постачальником шкільних автобусів для громад Хмельниччини.

Крім того, окремо шкільний автобус замовило управління освіти Шепетівської міськради. Постачальником стало ТОВ “Торговий дім “Динат Груп” Олександра Ордината.

Окрім шкільних автобусів, закупники в області замовляли також легкові автомобілі та спецтехніку. Наприклад, управління поліції охорони у Хмельницькій області провело закупівлю автомобілів Renault Duster, Hyundai Elantra, Skoda Superb на загальну суму сім мільйонів гривень.

А комунальне підприємство "Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство підписало договір на закупівлю позашляховика KIA Sorento вартістю понад один мільйон гривень.

Щодо проведення ремонтних робіт, то найкоштовнішим договором за місяць стала угода щодо реконструкції першого поверху головного корпусу КНП "Шепетівська багатопрофільна лікарня" вартістю понад 11 мільйонів гривень. Підрядник - ТОВ “Білдермакс”. Засновником є Віктор Бурч.

Кількість закупівель за спрощеною процедурою та поміткою “Українська визвольна війна” у листопаді не зменшилася. Всього за місяць уклали за цією процедурою близько 500 угод на суму майже 108 мільйонів гривень. Лідером завдяки укладанню угоди на ремонт дороги державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів стала Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Зменшення захворюваності впливає і на укладання договорів за спрощеною процедурою для придбання товарів та послуг, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території Хмельницької області. У жовтні, як і у вересні, таких угод уклали на суму близько двох мільйонів гривень. А у листопаді лише на 393 тисячі гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую