ye-logo.v1.2

Особливості елітного житла

Економіка 2355 1

Які вони, найдорожчі квартири Хмельницького? Це питання досліджували кореспонденти „Проскурівського телеграфу”

Велика площа, простора кухня
„Здебільшого, – розповідає Любов, ріелтор одного з хмельницьких агентств нерухомості, – заможні городяни, шукають, квартири на „середніх” поверхах: третій, максимум – п’ятий поверх, але в жодному разі, не перший і не останній... Крім того, квартира обов’язково, має бути не „кутовою”, і достатньо великої площі. А ще з величезною кухнею.”.
У центрі або на Виставці
За словами жінки, це найпопулярніші райони у їхніх заможних клієнтів. Саме тут мріє жити кожен хмельницький багатій. Проте, квартири в будинках, які розташовані неподалік магістралей з пожвавленим автомобільним рухом, таких покупців не влаштовують. Якщо вибирають житло на „Заріччі”, то не безпосередньо на Зарічанській, а трохи осторонь – за пляжем. Дихати вихлопними газами та густим дорожнім пилом, щоденно до ночі слухаючи „піпікання” машин, еліті, звісно, не до душі.


Аби не на екс-летовищі
Вибираючи будинки в приватних секторах, віддають перевагу району Лезневого, адже він вважається екологічно найчистішим у місті. А ось оспіваний мало не в піснях „Дивокрай” особливою популярністю в заможних городян не користується – остерігаються велетенського міського смітника. Не надто охоче купують будиночки і в районі старого аеродрому, мовляв, там тривалий час знаходилося летовище, і земля повністю просякла мастилом.
З двома санвузлами і лазнею
Будинки „квадратного” типу мало кого цікавлять, натомість, багатії вітають вежі, мансарди, балкончики та лазні в підвальних приміщеннях. Дуже рідко хтось шукає величезний кількаповерховий палац, у більшості випадків, ідеальне житло має бути містким, але компактним. Часто вимагають квартири з двома санвузлами: один – невеликий гостьовий, ближче до вхідних дверей, інший – всередині приміщення. До речі, санвузол „для господарів” повинен бути великим за площею, з ванною, джакузі та душовою кабіною.
Із „ венеціанською” шпаклівкою
Купувати будинок, який, так би мовити, вже мав господарів, бажаючих небагато. Адже, в основному, здійснивши покупку, люди прагнуть облаштувати житло „під себе”. „Якщо хтось і шукає квартиру з ремонтом, – каже Любов, – то це має бути ремонт найвищого європейського рівня: дорогий паркет, „венеціанська” шпаклівка, італійська плитка, підлога з підігрівом у кухні й коридорі, декор із елементами папірусу...”.
 

Коментарі:

Яна 05.11.2010 09:21

Повна дурня! "Старий аеродром" - надзвичайно популярний район. Близько до міста, чудове розташування... Сама мрію про хатинку там... Чи відомо вам, Тетяно, що 10 соток однієї лише землі коштують там більше 30 тисяч доларів? Де ще у нас в місті такі ціни? Ви б людей попитали, а не слухали брехливих ріелторів, в яких одна ціль - спихнути фуфло десь в лезнево за великі гроші. От і обгаджують те, що насправді цінується людьми, але чого немає в їхніх пропозиціях!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую