ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

"Ціну на хліб хмельницького хлібозаводу потрібно було змінювати давно"

Економіка 2223

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Голова ОДА Василь Ядуха визнав, що останній рік утримував ціну на соціальний хліб у Хмельницькому місцевого виробника ТОВ “Стіомі-Холдинг”.

“Ціну на хліб хмельницького хлібозаводу потрібно було змінювати давно. Але саме завдяки рішенню Хмельницької облдержадміністрації цю ціну утримували для того, щоби хмельничани ще весь рік купували хліб за низькою вартістю”, - зазначив Василь Ядуха. Про це повідомляє  УНІАН
За губернатора Хмельниччини, наразі в області ціна на житній хліб залишається найнижчою у державі.
Окремо Василь Ядуха звернувся до власників торговельних мереж з проханням привести у відповідність торговельну надбавку на соціально значущі товари, яка має не перевищувати 10%. 

Раніше повідомлялось, що ціни  на хліб в області зросли на 10-25 копійок.  На хлібозаводі «Стіомі-Холдінг» говорили, що рішення про зростання цін ухвалили через зростання цін на сировину.

Інформація про подорожчання хліба на Хмельниччині розійшлася Україною і дійшла до Міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка. Чиновник відразу запевнив, що жодних підстав для подорожчання у 2012 році хліба, немає. 

В свою чергу Присяжнюк звинуватив місцеву владу у бездіяльності. За його словами губернатор не звертався до Уряду за допомогою.  ТОВ «Стіомі-Холдінг», яке підняло ціни на хліб перевіряє Антимонопольний комітет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Василь Ядуха вилаяв своїх заступників (ВІДЕО)  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую