ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

Покурили на 2 мільйони гривень

Економіка 1837
Фото: http://km.sts.gov.ua

Хмельницькі податківці у співпраці з митниками й вилучили з незаконного обігу майже 300 тисяч пачок контрабандних цигарок.

 Як повідомили у Державній податковій службі у Хмельницькій області, податківці Поділля запобігли потраплянню на торгові вітрини магазинів краю майже 300 тисяч пачок контрабандних цигарок відомих світових та вітчизняних брендів, на кшталт “Chesterfield”, “Marlboro”, “Next”, „Прилуки”, „Прима” та інших, зі сфальшованими марками акцизного податку або ж взагалі без них, загальною вартістю понад два мільйони гривень.

Виявилось, що нелегальний канал постачання організували два мешканці обласного центру, які облаштували власні гаражі під складські приміщення для зберігання контрабанди у приміському селі Лісові Гринівці та безпосередньо у Хмельницькому. Саме тут податківці у співпраці з митниками й вилучили з незаконного обігу „на гарячому” „гаражний” тютюн – під час розвантаження коробів з сигаретами. Окрім власне цигарок-нелегалів заарештована й автівка Renault Traffic вартістю у 140 тисяч гривень, якою перевозилися незаконні вантажі.

За висновками науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Хмельницькій області марки акцизного податку на сигаретах вітчизняних виробників не відповідають встановленому законом зразку. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 2 мільйони 417 тисяч гривень.

Наразі правоохоронці встановлюють канали постачання та збуту контрабандної продукції.

„Цей факт ще раз засвідчив, що боротьба з контрабандною підакцизною продукцією недаремно є пріоритетним напрямком у роботі податкової міліції, адже таким чином ми захищаємо інтереси національних виробників та оберігаємо здоров’я звичайних громадян. Саме тому законодавчі ініціативи державної податкової служби України, якими пропонується посилити відповідальність за виробництво і збут тютюнового фальсифікату є дуже актуальними та своєчасними, позаяк кількість виявленими нами порушень у цій сфері має стійку тенденцію до зростання”, – підсумовує начальник управління податкової міліції ДПС у Хмельницькій області Олександр Гажос.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую