ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

Відвоювали 43 мільйони

Економіка 1949
Фото: http://vkurse.ua

Зусиллями податкових міліціонерів Хмельниччини цьогоріч державі повернуто 43 мільйони гривень.

Про такі досягнення повідомляють в управлінні податкової міліції ДПС у Хмельницькій області.  

Упродовж десяти місяців поточного року податкові міліціонери краю викрили 71 злочин, з яких 61 – тяжкий та особливо тяжкий. 25 із них – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. 4 справи порушені за фактами намагання вчинення розкрадання бюджетних коштів, 8 – у сфері державних закупівель.

По завершених кримінальних справах з метою відшкодування завданих злочинцями збитків державі на майно фігурантів цих справ накладений арешт на загальну суму 8,14 мільйонів гривень. Крім того, на 5,83 мільйона гривень у них вилучено грошових коштів та матеріальних цінностей.

За порушеними кримінальними справами до бюджету наразі стягнуто 8,1 мільйона гривень. Застосувавши до порушників податкового законодавства адміністративний арешт їх активів, правоохоронці також домоглися повернення державі 14, 8 мільйонів гривень податкового боргу.

Виявлено також 48 фактів безпідставного подання заявок на відшкодування з бюджету ПДВ.

Загалом,  за участю працівників підрозділів податкової міліції області до зведеного бюджету мобілізовано понад 42,6 мільйона гривень.

Також протягом року податківці продовжували активно протидіяти незаконному обігові підакцизних товарів – алкогольних напоїв, тютюну та спирту. Їх цьогорічна діяльність у цій сфері увінчалася викриттям 6-ти підпільних виробництв фальсифікованої алкогольної продукції та вилученням товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 9,5 мільйона гривень. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую