ye-logo.v1.2 food_01food_02food_03food_04food_05food_06food_07food_08food_09food_10food_11food_12food_13food_14food_15food_19food_17food_18food_19food_user-recipefood_20warningstar

«Sweets&Bakery» – пекарня-кондитерська і… свіже молоко

25 Грудня 2013 р. Алла СОБКО Гурман 3130


У щоденних поїздках містом, суєті, майданах, холодах, натрапили на затишну кондитерську «Sweets & Bakery», що на вулиці Зарічанській, 11, поблизу новозбудованої багатоповерхівки.

 Кавовий аромат, який ми відчули, як тільки зайшли і різноманітні дерев’яні будиночки, торти, цукерки, якими прикрашена кондитерська, відродили відчуття, що ми у одній із львівських кав’ярень, які так полюбляємо.

Інтер’єр
Почнемо не з гардеробу, як у театрі, а з… туалету. Подруга, яка «побігла» туди, після двогодинної прогулянки на холоді, повернулася, і сказала, що це не туалет, а кімната «позитивотерапії». І справді, розмальовані та розписані стіни, заспокоюють сумління панянок після чергового шматка тістечка. «Солодке покращує настрій», «посмішка тобі личить», «ти – як сонечко»…перечитавши такі цитати, можна спокійно з’їсти ще один-два шматочки смаколиків.

Загалом же, в інтер’єрі кондитерської домінує шоколадно-молочна гама. Посеред залу стоять два довгі столи, за якими може розміститися вісім-десять осіб. Спочатку якось дивно було двом, чого гріха таїти мініатюрним дівчаткам, займати весь стіл, але персонал відразу заспокоїв: присідайте, будь ласка, вільно, саме для того, щоб об’єднувати людей, ми й встановили не малі поодинокі столи, а два великих. Тверді і холодні дерев’яні стільці, щоправда, не дуже сприяють довгим розмовам. Але зігріває те, що мед, як і цукор, можна брати скільки завгодно, вони стоять у глиняних діжечках на столі: бери – не хочу.

Обслуговування та кухня
Хто пізно ходить, той, так як і ми, залишається без сніданків. Про те, що тут, в першій половині дня, подають домашній сир зі сметаною, молоко, вівсянку, мюслі та інші страви на сніданок, ми лише послухали, бо «ввечері ж ніхто не снідає», сказала нам дівчинка-офіціантка. Але круасанами з шинкою та сиром і тістечками з кавою ми таки посмакували. Паралельно розпитали все, що можна і не можна. Наприклад дізналися, такі деталі: туди можна приносити свої фото з солодощами і отримати щось смачне у подарунок; щодня з 16.00 до 17.00 на свіжу випічку знижка 50%, хоча ціни тут і так демократичні; зранку, до 11 години до кави дають у подарунок круасан; молоко, сир, сметану та інші продукти у кондитерську постачає одна із ферм Хмельницького району; тут можна замовити не лише коров’яче молоко, але й козяче! Ми таки спокусилися і взяли по склянці домашнього молока і ситі й задоволені повернулися до праці, прихопивши при цьому додому свіжоспеченого хліба.
Підрахувавши бюджет, вийшло, що вдвох ми наїли круасанів і тістечок, напили кави і молока на суму майже сімдесят гривень. Не вистачило нам лише серветок, яких чомусь по кілька штук на великому столі.

«Sweets&Bakery», пекарня, кондитерська, інтер`єр, обслуговування, кухня, враження, Хмельницький

Коментарі:

  Так  Ні, дякую