ye-logo.v1.2 food_01food_02food_03food_04food_05food_06food_07food_08food_09food_10food_11food_12food_13food_14food_15food_19food_17food_18food_19food_user-recipefood_20warningstar
27 Листопада, 2020

«Мамине кафе» – просто, смачно, по-домашньому

7 Червня 2014 р. Тетяна Новак Гурман 4221

Фото: автора

Знайти новий заклад харчування, який відкрився на речовому ринку, виявилося непросто.

 Хоч у нас і була точна адреса, та виявилося, що Геологів – то дуже довга вулиця, на якій чого тільки немає. І «точку» під номером 10/28 ще треба вміти відшукати. Зрештою, зовсім випадково, ми таки натрапили на об’єкт нашого полювання – він «заховався» за магазином з джинсами.
Зразу скажу: ніяких витребеньок в плані приміщення, інтер’єру там немає. Та й, власне, бути не може, адже це просто місце, де підприємці з ринку можуть швидко поснідати-пообідати.
Звичайний кіоск, в якому ще й кухня, де готується їжа. Прозорі стіни дають можливість побачити, що і як робить кухар-офіціант-власник в одній особі. Через скло видно, що на кухні все компактно і чисто. Під навісом – два пластикових столики з пластиковими ж стільцями. На столах – живі квіти.
Як розповіла власниця кафе, їжу вона готує невеликими порціями, щоб, наприклад, салат не стояв і не квасився півдня, щоб солянка була свіжа, щоб котлети не морозилися в холодильнику тощо. Все робиться по 5 порцій – вареники, пельмені, котлети і так далі. Страви подаються у пластиковомуу посуді. Прибори – також пластикові.
Загалом, як ми обережно вивідали, кафе позиціонує себе як заклад, в якому їжа готується «на винос»: прийшов, замовив, дочекався, взяв з собою – і пішов «ловити» покупців далі, бо на речовому ринку, зрозуміло, довго і далеко від робочого місця бути невигідно.
Меню невелике. Всі страви – домашні, тобто такі, які ви би зготували собі самі на сніданок або обід. На перше – солянка. На друге – картопля, пельмені і вареники. Відбивна та котлета. Чотири види салатів. Самса та пиріжки. Ціни – не те, що прийнятні, а навіть дуже прийнятні, тобто невисокі. Найдорожчі – пельмені, які коштують 15 гривень. Все інше – в межах 4-10 гривень.
Ми замовили салати: з капусти (5 гривень) та огірків-помідорів (6,50 гривні), дві картоплі-фрі (по 9 гривень) з котлетою (8 гривень) та відбивною ((10 гривень). Хотіли ще спробувати солянку (11 гривень), але спізнилися – остання порція вже була «розписана» для того, хто встиг раніше нас.
Страви нам принесли досить швидко, особливо, якщо врахувати, що все робили, як то кажуть, «при клієнті» (тобто, все було свіжо приготоване), а на кухні – лише одна людина. І хоч порції були невеликі, але ми все одно їх не подужали. Та оскільки все було насправді смачно і як удома, то довелося просити спакувати «з собою», що нам і зробили за всіма правилами – з серветкою, хлібом та приборами.

До змим територію кафе планують закрити склопакетами та утеплити.

"Фішка" закладу - живі квіти...

...і страви приготовлені,  як удома.

«Мамине кафе», інтер`єр, враження, меню, обслуговування, Хмельницький

Коментарі:

  Так  Ні, дякую