ye-logo.v1.2 food_01food_02food_03food_04food_05food_06food_07food_08food_09food_10food_11food_12food_13food_14food_15food_19food_17food_18food_19food_user-recipefood_20warningstar
2 Грудня, 2020

«Coffe.Torg» – стильно і без витребеньок

23 Червня 2014 р. Гурман 4984

Фото: Автора та Дмитра Скрипника

Новий заклад для кавоманів, що відкрився в будинку, розташованому поряд з міським ВРАЦСом, це швидше кав’ярня-магазин, де можна не лише скуштувати смачної кави та чаю, а й придбати додому пакуночок з вподобаним напоєм.

 Інтер’єр
Ми здаля зрозуміли, що рухаємося в правильному напрямку, побачивши на вікнах розпис «на тему кави». Ще не увійшовши, оцінили пандус біля входу – не багато закладів у місті можуть похвалитися такою турботою про відвідувачів.
Увійшовши в приміщення, потрапили у невеличкий коридорчик, в якому ліворуч, біля вікна, столик на двох, а праворуч – трохи більший стіл з диванчиками на більшу компанію. Далі – головний зал, стінка з виставленими на ній кавоварками та кавомашинами. З іншого боку – стелажі з різноманітними сортами чаю, упаковками кави та симпатичними аксесуарами для чаювання: заварничками, кружечками, ситечками тощо.
Кольорова гама – коричнево-зелена з елементами білого – витримана в усьому, починаючи з вивіски над входом і закінчуючи внутрішнім оздобленням: підлога, стіни, меню, дивани та подушки на них, штори та застібки, бантики на стінах та на склянках з живими квітами, стелажі, барна стійка, картини з кавових зерен… Меблі – скло, шкіра та метал. Ненав’язлива музика з «плазми», і така ж ненав’язлива картинка на ній. Такий собі заклад для неспішної неголосної розмови і такого ж неспішного чаювання-кавування.

Меню та обслуговування
У меню – звичний набір напоїв для кавоманів: рістретто, американо, еспресо, лате, капучіно, мокачіно, гарячий шоколад. Чаїв трохи більше: класичний чорний та зелений, ароматизований та композиційний, ройбуш та мате, трав’яні та фруктові суміші, в’язаний та білий, пуер та оолонг. Ціни на все – в межах 7–20 гривень, в залежності від напою.
Побачивши у переліку білий чай, я радо застрибала на диванчику. До речі, сидіти на ньому виявилося, насправді, не дуже зручно (особливо потім, коли нам принесли замовлення), оскільки він стояв трохи далекувато від столу, і доводилося моститися на самому краєчку. Отож, вибравши собі напої, ми почали кликати офіціантку. Але вона, стоячи за барною стійкою, запропонувала нам оголосити своє замовлення просто з місця. Зважаючи, що ми на той момент були єдиними відвідувачами, зробили це без проблем, а ось як це питання вирішується, коли у залі багато людей, залишилося таємницею.
Проте, як виявилося, я рано раділа. «Білого чаю, на жаль, немає, – сказала офіціантка. І додала оптимістично: – Поки що». Тому довелося вдовольнитися напоєм з трав’яної суміші (12 грн.), а подруга обрала свій улюблений чай оолонг з молоком (15 грн.).
Щоб пом’якшити моє розчарування, офіціантка запропонувала скуштувати тістечка, про які ми би інакше і не дізналися, оскільки в меню їх зазначено не було.
Обидва напої та тістечко виявилися смачними, єдине, ми довго не могли розібрати, який з елементів трав’яної суміші з мого заварничка додає чаю такого цікавого присмаку.

У носику заварника спеціальна пружинка, щоб травинки не потрапляли у чашку.

На стінах стильні картини з кавових зерен.

Кольорова гама, коричнево-зелена, витримана скрізь.

Каву можна посмакувати у приміщенні,  а можна взяти  з собою.

Яна КУШНІР.

«Coffe.Torg», меню, обслуговування, інтер`єр, враження, Хмельницький

Коментарі:

  Так  Ні, дякую