ye-logo.v1.2 food_01food_02food_03food_04food_05food_06food_07food_08food_09food_10food_11food_12food_13food_14food_15food_19food_17food_18food_19food_user-recipefood_20warningstar
23 Вересня, 2020

Як розм'якшити вершкове масло за 5 хвилин?

19 Листопада 2019 р. Світлана ЯСЬКОВА Гурман 1443
Є простий спосіб зробити масло м'яким буквально за кілька хвилин.
Є простий спосіб зробити масло м'яким буквально за кілька хвилин. Фото: автора

Цей продукт у випічці може виконувати різні функції, тому іноді його просять додавати розм'якшеним, іноді розтопленим, а іноді замороженим.

Упевнена, що вам знайома ситуація, коли вранціза сніданком ви в останній момент дістаєте масло з холодильника, а воно просто кам'яне. Тобто, таке тверде, що ламає структуру хліба, на який ви його намагаєтеся намастити. Є простий спосіб зробити масло м'яким буквально за кілька хвилин.

В ідеалі, щоб розм'якшити вершкове масло, потрібно дістати його з холодильника раніше, нарізати невеликими шматками і дати йому нагрітися. Як правило, на це знадобиться 30-60 хвилин. Але що робити, якщо розм’якшене масло потрібне терміново? У мене такі ситуації трапляються регулярно. Раніше я, як і багато інших господинь, користувалася найпростішим способом — гріла масло на батареї чи мікрохвильовці на найменшій потужності. Але в цього методу є істотний недолік: продукт нагрівається нерівномірно. Він починає танути з одного боку, а з іншого залишається твердим. На щастя, це не єдиний спосіб розм'якшення масла.

ЛАЙФХАК №1. Покладіть масло на пласку тарілочку.

Нагрійте на плиті невелику каструльку (пусту!).

Накрийте нею масло на 5-10 хвилин.

Воно швидко розм'якшиться. Якщо потрібно, повторити процедуру.

Масло набуває ідеальної структури, його потім легко збити як для тіста, так ідля крему.

ЛАЙФХАК №2. Якщо потрібно розм’якшити маленький шматочок, потрібно в склянку води налити на хвилинку окріп, а потім швидко вилити його і накрити масло. Буквально через 2 хвилини воно буде готовим до намащування на хліб чи булку.

порадник, як розм`якшити масло, вершкове масло, корисні поради, лайфхаки

Коментарі:

  Так  Ні, дякую