ye-logo.v1.2 food_01food_02food_03food_04food_05food_06food_07food_08food_09food_10food_11food_12food_13food_14food_15food_19food_17food_18food_19food_user-recipefood_20warningstar
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Що має бути на новорічному столі: задобрюємо Білого Металевого Бика

16 Грудня 2020 р. Світлана ЯСЬКОВА Гурман 1098
Білому Металевому Бику подобаються злаки, тому ними можна нафарширувати птицю.
Білому Металевому Бику подобаються злаки, тому ними можна нафарширувати птицю. Фото: novy.tv, колаж - автора

До свят треба готуватися заздалегідь, тому астрологи розповіли, чим пригощати гостей, а що не рекомендується включати до святкового меню.

Символ 2021 року поїсти дуже любить. Білий Металевий Бик невибагливий до вишуканих страв і до продуктів ставиться спокійно. Тобто готувати щось надзвичайне не обов'язково. Водночас  він доволі суворий і не схвалить, якщо будуть порушені його гастрономічні принципи. Тому важливо добре запам'ятати те, чого не має бути на святковому столі за жодних умов.

Що сподобається символу 2021 року?

Передусім, це зелень, овочі та фрукти. Їх на новорічному столі має бути найбільше. Також це всілякі злаки. Ними можна нафарширувати птицю.

Не забудьте про салати, де присутня кукурудза – Бик її просто обожнює! Не заперечує він і проти грибів. Варіації різні: від запечених із сиром до грибного паштету для бутербродів. Сирна тарілка теж буде доречною. Щодо ж до десертів, то вони мають бути різноманітними. Символ прийдешнього Нового року ще той ласун. Це можуть бути і кекси, і всіляка випічка, і ваш фірмовий торт, і кумедне печиво у вигляді симпатичних бичків.

Чого не любить Бик?

Не буде він у захваті, звісно, від яловичини й телятини. Навіть якщо м’ясо варене в салаті і його зовсім мало.

Якщо ж ви плануєте зробити м'ясну тарілку, то там теж не має бути запеченої яловичини чи копченини з неї. Навіть не думайте про будь-які страви із желатином у складі. Не важливо – чи це холодець, чи желе на десерт. Ви ж пам'ятаєте, що при виготовленні цього продукту використовуються роги й копита великої рогатої худоби. Бику це не сподобається однозначно. За кольоровою гамою не бажано зловживати червоним. Намагайтеся максимально не використовувати цей відтінок при декоруванні страв та сервіруванні столу. Кольори, які принесуть удачу в 2021 році – це сріблястий, золотавий, кремовий, бежевий та коричневий. Є обмеження щодо алкоголю - його має бути небагато, адже господар прийдешнього року його теж не любить.

новорічне меню, новий рік, порадник, новорічні поради, новорічне застілля, новий 2021 рік, новорічний стіл, задобрюємо білого бика, меню для білого металевого бика, новорічна трапеза

Коментарі:

  Так  Ні, дякую