ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Цей день в історії Хмельниччини: 16 травня

Історія 1330
Хмельницький міський стадіон «Динамо»  1960 рік
Хмельницький міський стадіон «Динамо» 1960 рік. Фото: wikipedia.org

Від давнини до сьогодення про людей та події.

16 травня 1950 року у Хмельницькому урочисто відкрили стадіон «Динамо» (нині стадіон Поділля). Це був перший спортивний стадіон, який в той час можна було назвати сучасним. Його будівництво було проведено у рекордно короткий термін – півтора місяця. На ділянці спорудили трибуни на 4000 місць , із них сидячих — 1750, центральний вхід, встановили огорожу, вирівняли ділянку під футбольне поле. Найскладнішим виявилися гідромеліоративні роботи через те, що територія стадіону довгий час служила міським смітником. Вже на початку 1960 року постало питання про реконструкцію нового стадіону. Хмельницька футбольна команда «Динамо” одержала статус майстрів і право виступати в чемпіонатах СРСР і виявилося, що міський стадіон не відповідає вимогам проведення матчів такого рівня.

У 2013 році цього дня стартували змагання за Кубок Поділля з повітроплавання. Поборотись за Кубок у небі над Кам'янцем зібралось більше десятка аеростатів з України та Польщі.

Минулого року цього дня до Хмельницького приїхав «Невидимий батальйон» - кінострічка про жінок на війні. Про стрічку розповіла авторка ідеї фільму Марія Берлінська, назвавши його жіночим поглядом на війну.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую