ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

Цей день в історії Хмельниччини: 6 вересня

Історія 1135
У 2012 році 6 вересня у Хмельницькому стартувала Всеукраїнська велоестафета
У 2012 році 6 вересня у Хмельницькому стартувала Всеукраїнська велоестафета. Фото: з архіву

Події краю, які увійшли в історію.

У 1979 році 6 вересня постановою Ради Міністрів Української РСР до Списку пам’яток архітектури України, що перебувають під охороною держави, додатково внесено низку пам’яток Кам’янця-Подільського. Під охорону держави потрапили: колишній будинок Подільської духовної консисторії, турецький мінарет та деякі давні житлові будинки.

У 2012 році 6 вересня у Хмельницькому стартувала Всеукраїнська велоестафета “Спорт для всіх єднає Україну!". П'ятнадцять вихованців дитячо-юнацької спортивної школи № 4 стартували з майдану Незалежності. Велосипедисти проїхали Хмельниччиною понад 100 кілометрів в напрямку Кам’янець-Подільського, де до них приєдналися спортсмени з Вінницької та Тернопільської областей. Звідти учасники естафети попрямували у напрямку Чернівецької області. Загалом велоестафета “Спорт для всіх єднає Україну!” є наймасовішим європейським велопробігом, в якому беруть участь понад 300 велосипедистів. Учасники команд також везли із собою прапор своєї області і встановили його в Києві на майдані Незалежності під час урочистого фінішу.

6 вересня 2012 року Верховна Рада України ухвалила в цілому закон України «Про розміщення, проєктування та будівництво енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції». Законом, розробленим Міністерством енергетики та вугільної промисловості України передбачалось спорудження двох однотипних енергоблоки встановленою електричною потужністю 1000 МВт кожен з реакторною установкою типу ВВЕР-1000/В-392 (водо-водяний енергетичний реактор на теплових нейтронах) номінальною тепловою потужністю 3012 МВт.

6 вересня 2017 року Хмельницька міська рада підписала Декларацію про співпрацю з електронною системою ProZorro.Продажі щодо продажу і оренди комунального майна. Першими лотами комунальних підприємств міста стали майно і права оренди.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую