ye-logo.v1.2
15 Листопада, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 31 жовтня

Юна МІТРАШКО Історія 357
31 жовтня в історії краю
31 жовтня в історії краю. Фото: sante-guerir.notrefamille.com

Від давнини до сьогодення про людей та події.

31 жовтня 1873 року у Кам’янці-Подільському з інспекцією перебував граф Дмитро Андрійович Толстой - міністр народної освіти Російської імперії (в 1866 - 1880 роках). Серед закладів до яких він завітав була Кам'янець-Подільська чоловіча гімназія. Там для гімназистів п'ятого класу він сам провів диктант з російської мови, виправив учнівські роботи й оцінив кожну з них.

31 жовтня 2013 року у Хмельницькому нагороджували лауреатів Міжнародного академічного рейтингу “Золота фортуна. Медаллю “Трудова слава” та дипломом в номінації “За якість послуг та забезпечення високого рівня навчального процесу” нагородили колектив Хмельницького ліцею №17.

У 2015 році цього дня у Хмельницькому урочисто відкрили нове приміщення дитячого садка. Для облаштування другого корпусу дошкільного навчального закладу № 36 “Вербиченька”, виділили більш як 10 мільйонів гривень. Утеплені стіни, підлога із підігрівом, просторі та затишні кімнати, нові меблі, сучасна сантехніка. Приміщення розраховане на 125 дітей, чотири групи раннього та молодшого віку.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую