ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Обласна наукова бібліотека отримала звання найактивнішої за наповнення української Вікіпедії

Культура 1436
Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека отримала звання найактивнішої
Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека отримала звання найактивнішої. Фото: dostup.km.ua

Працівники та користувачі бібліотеки створювали і покращували статті про свій регіон у Вікіпедії.

Протягом 19—25 березня громадська організація Вікімедіа Україна/Wikimedia Ukraine проводила конкурс «Культурна спадщина та видатні постаті краю». Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, учасники, - працівники та користувачі бібліотек України, створювали і покращували статті про свій регіон та його видатних постатей в українській Вікіпедії. Активним учасником цього конкурсу стала Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека.

«Бібліотекарями та користувачами 45 бібліотек різних міст, сіл та селищ України усього було створено або доповнено 288 статей. Після конкурсного періоду тривала робота журі, яке складалося з досвідчених вікіпедистів. Учасники написали та поліпшили понад 200 статей про видатних особистостей, майже 50 статей про пам’ятки історії, культури», - додають у Хмельницькій ОДА.

Змагання за звання найкращих відбувалось у трьох номінаціях: «Найкраща Вікістаття», «Найкраща поліпшена Вікістаття», «Найактивніша бібліотека». Переможцем у номінації “Найактивніша бібліотека” стала Хмельницька ОУНБ. Спільну роботу колективу бібліотеки, науковців, краєзнавців та читачів відзначили дипломом за перемогу в конкурсі “Культурна спадщина та видатні постаті краю”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую