ye-logo.v1.2
7 Липня, 2020

Птахи, яких відпустили на волю. Хмельницький гурт Синтез DNK презентував новий альбом

Культура 917
Обкладинку до альбому малювала хмельницька художниця Оксана Мазур
Обкладинку до альбому малювала хмельницька художниця Оксана Мазур. Фото: надане гуртом

У платівку увійшли нові композиції та раніше опубліковані сингли.

 Друга студійна робота хмельницького рок-гурту «Синтез DNK» побачила світ. Альбом називається «Птахи» та складається з восьми пісень. Серед них нові композиції («Птахи», «Кульбаба», «Злітаю», «Фіолетові сни», «Застиглі дні»), а також раніше опубліковані сингли «Глибина», «Місто» та «Історія». На останню композицію також був знятий кліп.

«Ми так назвали альбом не лише за назвою пісні, а й тому, що кожна наша композиція – наче птах, якого ми відпустили на волю, - розповідає лідерка гурту Надія Телеховська. - Хай летять, збиваються у зграї чи шукають дорогу до неба поодинці».

Надія Телеховська згадує, що «Птахи» - це її перша пісня, написана у 16 років.

«І нехай відтоді пройшло вже 20 років, я можу сказати, що нічого не змінюється. Хіба ілюзій трохи меншає...», - каже авторка пісень та вокалістка.

Гурт «Синтез DNK» також включив до платівки 10-хвилинну композицію «Застиглі Дні», присвячену трагічним подіям Революції Гідності.

«Ця пісня написана у лютому 2014-го року. Тоді ми не хотіли «виїжджати» на популярній темі, тому не записували її. Але тепер пройшло достатньо часу», - вважають музиканти. А це, крім Надії, Валерій Телеховський (флейта, клавіші) та Антон Горбатюк (акустична та електрогітара, бас). У записі альбому також взяли участь Юрій Данильчук та Володимир Пунгін.

Альбом «Птахи», обкладинку до якого малювала хмельницька художниця Оксана Мазур, доступний на усіх популярних цифрових платформах: iTunes, Google Play, Spotify, Deezer ті інші.


Послухати альбом «Птахи» можна тут.

Нагадаємо, що гурт «Синтез DNK» існує з 2012 року. У 2015 році колектив, який працює на стику різних музичних напрямків, випустив дебютний альбом "Мій милий".
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую