ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

Cтудентка з Кам’янця-Подільського підкорила вокалом двох тренерів «Голосу країни»

Культура 3631
Дівчина навчається на вчителя польської мови і літератури
Дівчина навчається на вчителя польської мови і літератури. Фото: скрін з відео

Дівчина зайняла екстра-місце в команді Монатіка.

Вчора на каналі «1+1» вийшов останній епізод «сліпих прослуховувань» проекту «Голос країни-9», в якому взяли участь одразу троє мешканців Хмельниччини. До наступного етапу проекту вдалося пройти студентці Кам’янець-Подільського національного університету родом з Нетішина Вікторії Олійник.

За два дні до виступу на проекті дівчина зламала ногу, тож співати їй довелося сидячи й з гіпсом. Однак, цей факт не завадив Вікторії розвернути крісла двох зіркових тренерів.

«Сьогодні надскладний день, адже місць у команді залишилось дуже мало. Хвилювання не дають мені спокою. За два дні до виступу я зламала ногу, - розповіла співачка перед виходом на сцену. - Залишилось у членів журі чотири місця, чи хоч одне, я буду впевнено йти до своєї цілі і заберу те, що належить мені. Як би важко мені не було, я обов’язково здійсню свою мрію – я стану першою учасницею «Голосу країни», яка зайняла екстра-місце у команді одного із наставників».

Для конкурсу вона обрала трек переможниці "Євробачення-2018" Нетти Барзілай і закохала у свій вокал Потапа і Монатіка. Вікторія обрала останнього.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Також у «сліпих прослуховуваннях» взяв участь Назар Ільчишин зі Старокостянтинова. Хлопець виконав пісню «Фортепіану» Христини Соловій, однак жоден з членів журі не розвернув свого крісла під час виступу Назара.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Ще однією учасницею проекту стала 20-річна дівчина з Городка Вікторія Літвінчук. У 2012 році вона стала фіналісткою проекту «Голос. Діти» першого сезону. Тепер вокаліста вирішила про себе заявити на дорослому «Голосі», але пройти до наступного етапу їй не вдалося.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Нагадаємо, цього року у «сліпих прослуховуваннях» вже взяли участь хмельницька бандуристка Марина Круть і відомий хореограф з Хмельницького Сергій Костецький.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую