ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Театр онлайн: хмельничанам підготували підбірку вистав в інтернеті

Культура 1623
Вистави траслюють онлайн
Вистави траслюють онлайн. Фото: ілюстративне з akademteatr.com.ua

Транслюватимуть постановки з архівів.

Черговий карантинний тиждень не буде позбавлений мистецтва. Хмельницькі театрали вкотре підготували підбірку вистав з архівів. П'єси, які показували попередні тижні можна побачити на каналах у ютубі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького та Монотеатру «Кут».

Цього тижня відео підготували лише в обласному театрі. Глядачам пропонують переглянути виставу за народними мотивами на дві дії та концертну програму.

23 квітня о 19.00 покажуть виставу «У неділю рано зілля копала». Дія 1, дія 2.

П'єса за твором Ольги Кобилянської «У неділю рано зілля копала». Драматична легенда на канві фольклорного сюжету пісні - балади «Ой не ходи Грицю, та й на вечорниці». У виставі драматично переплітаються дві основні сюжетні лінії: доля циганки Маври, покараної за подружню зраду і романтичне кохання Гриця - рідного сина циганки.

26 квітня о 19.00 покажуть концертну програму «Жінка - 8 диво світу» 

Концерт «Жінка - 8 диво світу» концертна програма за участю оркестру та вокалістів театру імені Михайла Старицького та хореографічної студії «Art-classik».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую