ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Голос країни»: Надія Мейхер відмовилася від участі в шоу

Культура 2179
Відома подолянка вирішила не продовжувати участь у проєкті
Відома подолянка вирішила не продовжувати участь у проєкті. Фото: скрін з відео

Артистка покинула проєкт.

Вчора, 21 березня, вийшов новий випуск шоу «Голос країни-11». Етап вокальних боїв запам'ятався яскравим виступом ексучасниці гурту «ВІА Гра» родом з Волочиського району Надії Мейхер та зірки Рівного Юлії Тимочко.

Як пише ТСН, вокалістки з команди Тіни Кароль виконали відому пісню Алли Пугачової, яка прозвучала на проєкті вперше. Наставники висловили своє захоплення від виступу.

Перед тим, як Тіна мала обирати, хто ж піде далі, Надія Мейхер заявила, що хоче припинити участь в шоу та дати шанс Юлії.

«Я людина, яка багато у чому себе реалізувала, реалізовує і буде реалізовувати. Тіно, я думаю, ти будеш абсолютно не проти, тому що ти, звісно, відчуваєш, наскільки Юля професійна і наскільки їй потрібна підтримка. Юлечко, я хочу, щоб ти тут залишилася. Тіночко, а тобі я дуже вдячна за цей досвід», - сказала вона.

Нагадаємо, минулого тижня серед тих, хто взяв участь у музичних батлах, - хмельничанка Яна Загоруйко і артистка родом зі Старої Синяви Міла Нітіч. 

Читайте також: Як минуло перше побачення кам'янчанки на реаліті «Холостяк».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую