ye-logo.v1.2

Битва під Хмельницькою ОДА. Приїхала швидка (ОНОВЛЕНО, ВІДЕО)

Євромайдан 7433 2

Мітингувальники побилися з Тарасюком.

Мітингувальнии, які на 17-у годину зібралися на черговий мітинг побилися із заступником начальника управління інфраструктури та туризму Хмельницької облдержадміністрації Петром Тарасюком.

"Як тільки розпочався мітинг ми помітили, що зі сторони філармонії йшов Петро Кузьміч з кількома молодиками спортивної статури. Мітингувальники почали кричати "регіонали йдуть" і рушили в їхній бік. Згодом зав'язалася сутичка і "підтягнулися" правоохоронці", - розповідають очевидці.
За словами депутата Хмельницької міської ради Володимира Гончарука, коли Петро Тарасюк втікав до адмінприміщення він викинув кульок, у якому були газовий балончик та кнут. 
Зараз на майдані триває мітинг. Активіст Свободи Ігор Олійник продемонстрував знаряддя, яким у Києві стриляють "беркутівці". Зараз до облдержадміністрації приїхала "швидка", лікарі побігли надавати медичну допомогу комусь у приміщення облдержадміністрації.

Один із активістів, який брав участь у сутичці розповів свою версію того, що сталося. Хлопця звати Сергій, однак світити своє обличчя він відмовився.

<>

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую