ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

І права водія замінити, і книжку почитати - сервісні центри МВС відкривають буккросинг

Ангеліна Мовчан Офіціоз 1083

З одного боку керівництво центрів декларує, що довідку тримати можна за 20 хвилин, з іншого - організовують книжкові полиці для тих, хто очікує своєї черги.

“Візьми. Принеси. Почитай. Передай.” - відтепер саме такі заклики зустрічають клієнтів нових сервісних центрів МВС, що очікують на послугу з реєстрації чи перереєстрації авто", - подає офіційну інформацію відомство.

За останній рік у роботі центрів відбулися десятки нововведень. Послугами сервісних центрів МВС користується більше 4 мільйонів громадян, а клієнти щоденно проводять в них від 20 хвилин до 2-3 годин. 

Щоб клієнти не сумували у чергах, у МВС прийняли рішення організувати у кощному центрі поличку з книгами.

"Згідно соціологічних досліджень, понад половина дорослого населення України вважає, що недостатньо читає. Буккросинг-акція сервісних центрів МВС покликана допомогти виправити цю тенденцію", - повідомляють у прес-службі центрів.

Щоправда, коли нововведення дійде до Хмельницького, невідомо. В інших регіонах, де книжкова полиця уже працює, наповнювали її силами працівникам сервісних центрів та видавництвам, котрі підтримали нововведення Головного сервісного центру МВС. До ініціативи вже долучилися видавництва «Основи», «Фоліо», «Наш Формат», «Книголав», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Nebo BookLab Publishing», «Школяр».

Найактивніше книжки з видавництв передають у сервісні центри МВС в маленьких містечках та на Схід країни, де доступ до сучасних книжок часто обмежений. Завдяки цьому не тільки клієнти, але й співробітники центрів зможуть мати доступ до актуальних книжкових новинок та обмінюватись літературою всередині колективу.

Наразі в Україні функціонує вже 18 оновлених сервісних центрів МВС. До кінця року планують відкрити 50, і кожний - з буккросинг-поличкою. Долучитися до наповнення книжкової полиці може кожен охочий.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята