ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

У Хмельницькому знову можуть подорожчати послуги водопостачання

Наталя ГАРМАТЮК Офіціоз 2153
Вода для хмельничан знову може подорожчати
Вода для хмельничан знову може подорожчати. Фото: i-visti.com

Тарифи мають розглянути на громадських обговореннях.

Міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» має намір підняти вартість послуг із водопостачання та водовідведення. Про це повідомляють у прес-службі підприємства.

Нові тарифи спочатку винесуть на громадські обговорення, а після того направлять на узгодження до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Коли ж очікувати здорожчання послуг, поки не відомо.

МКП «Хмельницькводоканал» пропонує:
- вартість послуги з централізованого водопостачання 10,09 гривень за кубометр (з ПДВ);
- вартість послуги з централізованого водовідведення 10,68 гривні за кубометр (з ПДВ).

«У період з 26 червня до 10 липня 2019 року від споживачів послуг приймаються пропозиції - за адресою вулиця Водопровідна, 75, або на електронну скриньку підприємства kmwater@ukr.net. Громадські обговорення щодо корегування тарифів на 2019 рік відбудуться 11 липня о 14.30, в актовому залі міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», - йдеться у повідомленні підприємства.

Нагадаємо, востаннє тарифи «Хмельницькводоканалу» змінювалися з 1 червня цього року, тоді вартість на водопостачання (8,98 гривні за 1 кубометр) та водовідведення (8,22 гривні за 1 кубометр) для мешканців приватного сектору та багатоквартирних будинків зрівняли.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую