ye-logo.v1.2

3D-модель Кам'янець-Подільської фортеці розмістять на туристичних листівках

Туризм 1733
Тривимірну модель розмістять на туристичних листівках доповненої реальност
Тривимірну модель розмістять на туристичних листівках доповненої реальност. Фото: skeiron.com.ua

Їх можна буде подивитися за допомогою смартфону і розробленого туристичного додатку.

Кам'янець-Подільську фортецю відсканували та зробили 3D-модель у проєкті «Кишенькова країна». Тривимірну модель розмістять на туристичних листівках доповненої реальності, які можна буде подивитися за допомогою смартфону і розробленого туристичного додатку. Про це повідомляє команда SKEIRON, яка займається оцифруванням культурної спадщини.

«Кращий сувенір – це місто, яке можна взяти завжди з собою в кишеню. Запросити у подорож, привезти клаптик спогаду, подарувати емоцію – сучасні технології творять неймовірне. Кишенькове місто – проєкт, який популяризує архітектуру міст через сувенірну AR-продукцію. Ми привертаємо увагу до руйнування історичних пам’яток, а усі оцифровані моделі віддаємо фахівцям для реставрації та реконструкції», – кажуть в команді.

Додають, що проєкт «Кишенькова країна» – це масштабне 3D-оцифрування об’єктів матеріальноі? культурноі? та архітектурної спадщини Украі?ни за підтримки Українського культурного фонду. Під час експедиції команда SKEIRON охопить усі 24 регіони та АР Крим великої країни зі Сходу на Захід і з Півночі на Південь і оцифрує 40 об’єктів архітектурної спадщини. Це будуть поштівки з зображенням замків, палаців, сакральних пам’яток, а на звороті qr-код для сканування.

Усі оцифровані об’єкти будуть доступні у форматі 3D-моделей та доповненої реальності на IOS та Android в додатку «Pocket City AR» з аудіогідом української та англійською мовами. Цей додаток створено для прихильників інтелектуального та інтерактивного туризму і несподіваних відкриттів культурної спадщини.

Переглянути 3D-модель Кам'янець-Подільської фортеці можна за посиланням https://skfb.ly/SYxr

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую