ye-logo.v1.2

Інстаграм фото: топ-7 локацій Хмельниччини

Туризм 9023
На Хмельниччині є чимало пейзажів, які варто додати у свій фотоархів
На Хмельниччині є чимало пейзажів, які варто додати у свій фотоархів. Фото: колаж автора

Добірка яскравих місць області для вдалого «фотополювання».

Хмельниччина може похвалитися великою кількістю неповторних місць, які вражають красою. Унікальні природні локації, ефектні архітектурні та історичні пам’ятки викликають захват і справляють незабутні враження на мандрівників. Саме такі місця зазвичай стають до вподоби любителям гарних фотографій.

Напередодні чергових вихідних ми підготували добірку яскравих локацій Хмельниччини, де можна не лише приємно провести час, але й зробити атмосферні знімки, які прикрасять будь-який інстаграм. Водойми зі смарагдовою водою, панські маєтки, готичні храми, підземні лабіринти та навіть міст-привид – побачене вас не залишить байдужими.

Водоспад Бурбун

У селі Лисець на Дунаєвеччині можна побачити справжнє диво природи – водоспад з місциною, яка нагадує райський куточок. Уже декілька років поспіль ця локація – одна з найбажаніших у списку тих, хто любить подорожі вихідного дня. Це місце - ідеальне для ефектних фотографій - на фоні скелі та води зеленувато-блакитного відтінку. Ще донедавна Бурбун був маловідомим для туристів, а зараз став однією з тих «родзинок» громади, яку все більше популяризують.
 

Бакота

Бакота — це село на Кам’янеччині, яке затопили сорок років тому. Людей тоді виселили, а на місці їх домівок зробили водосховище для гідроелектростанції. Нині це місце вражає своїми широкими краєвидами та тишею. Туристи приїжджають сюди звідусіль, аби поглянути на водні простори, відвідати Бакотський скельний монастир, відпочити в кемпінгу на березі Дністра на зробити купу крутих фотографій.

Палац Орловських та диво-водоспад у Маліївцях

В селі Маліївці на Дунаєвеччині до наших днів чудово зберігся палац відомого графського роду Орловських, який поціновувачі архітектурної екзотики вже встигли наректи провінційним Версалем. Особлива родзинка - атланти, котрі тримають на плечах муровану балюстраду. А тих, хто захоплюється дивами природи, зачаровують маліївецький парк, який, до речі, є пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, та водоспад.

Якщо податися від водоспаду через місток – натрапите на озеро. Власне, це одне з каскаду озер. Колись панство спускалося сюди через парк доріжками прямісінько від палацу. Переповідають, що заповзяті шукачі скарбів не минають нагоди попірнати у водойму. Мовляв, як грянула революція, частину золота власники маєтку так і не вивезли.

Палац в Самчиках

У селі Самчики зберігся цілий архітектурно-парковий ансамбль. Неймовірний палац збудований у стилі ампір (пізній класицизм, звертається до традицій Стародавнього Риму, характерні риси: строга велич, помпезність, використання в оформленні військових емблем, лаврових вінців, левів, сфінксів, тощо), парадний фасад прикрашений шестиколонним портиком, перед яким – фонтан. У палаці можна оглянути розкішні інтер’єри, а ще прогулятися парком, зазирнули у китайський будиночок, посидіти в альтанці на пагорбі.

Готичний костел у Підлісному Мукареві

Село Підлісний Мукарів, що на Дунаєвеччині, розташовується в далині від гучних доріг, зате місцевість тут дивовижна: широкі простори, поля та ліси. На околиці села ви побачите симпатичний неоготичний костел з гострими шпилями та вікном-трояндою.

Костел розташовується за високою огорожею. Тому, якщо хочете потрапити всередину, краще домовитися зі священиком про приїзд заздалегідь.Або приїхати у неділю, ще й зможете потрапити на службу.

Печера Атлантида

Унікальна печера, яка приваблює туристів зі всього світу, є на Хмельниччині. Це печера Атлантида. Вона розташована у селі Завалля на Кам’янеччині й вражає своїми кристалами. Наразі в печері досліджено близько семи з половиною кілометрів підземних лабіринтів, і кристали там повсюди: вони на стінах, стелі, підлозі. Спелеологи їх нарахували близько десяти видів. Усі різної форми та кольору, схожі на квіти, зірки, бурульки.

Кількагодинна подорож вузькими тунелями печери, химерними розпорами та просторими кам’яними галереями не залишить байдужим нікого, а на додачу у вас буде серія незвичайних казкових фото.

Міст-привид в Панівцях

Це недобудований залізничний міст, якому вже близько сотні років. Втілити в життя грандіозну ідею будівництва залізниці тут намагалися у 1915 році. Залізниця мала з'єднувати Російську імперію з Австро-Угорщиною, але перша світова війна стала на заваді. Будівничі встигли звести віадук і височезні, майже у 30 метрів, пілони-опори. Нині недобудований панівецький міст називають не інакше як міст-привид.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую