ye-logo.v1.2

Заповідник у Меджибожі та печера Атлантида матимуть аудіогідів

Туризм 2341
Аудіогідами можна буде скористатися як під час відвідування локації, так і слухати їх у будь-який інший час
Аудіогідами можна буде скористатися як під час відвідування локації, так і слухати їх у будь-який інший час. Фото: з архіву

Проєкт матиме одразу дві мовні версії – українську та англійську.

Міністерство культури та інформаційної політики разом з одним з медіасервісів розпочали роботу над створеннями 30-ти аудіогідів українськими культурними осередками. Серед туристичних та культурних об’єктів, які відібрали, є два з Хмельниччини – Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» та печера Атлантида.

Як зазначають у Мінкульті, аудіогіди відкриватимуть історію нашої країни не лише українцям, але й іноземним гостям. Проєкт матиме одразу дві мовні версії – українську та англійську. Аудіогідами можна буде скористатися як під час відвідування локації, так і слухати їх у будь-який інший час.

«Наявність аудіогідів - це один із тих елементів, що створює комфортні умови для перебування туристів. Вони дають змогу мандрівнику краще познайомитися з культурними особливостями та деталями історичних подій того міста чи тієї країни, куди відбулась подорож, допомагають краще зрозуміти культуру регіону та стати до них ближче», - зазначає Мар’яна Олеськів, голова Державного агентства розвитку туризму України.

У Міністерстві додають, що виробництвом аудіогідів займатиметься команда медіасервісу MEGOGO. Аудіогіди незабаром будуть доступними безкоштовно усім охочим у мобільному додатку сервісу.

Читайте також: Меджибіж унікальний: над чим працюють реставратори

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую