ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хто займе місце екс-голови облради у списку депутатів

Політика 3643
Іван Гончар тепер екс-свободівець і майже екс-депутат
Іван Гончар тепер екс-свободівець і майже екс-депутат. Фото: з архіву редакції

Заяву про складання повноважень написав Іван Гончар.

Днями, тепер уже екс-свободівець озвучив свою заяву в медіа. Датована вона 15 травня. Гончар заявив наступне: «…складаю депутатські повноваження та прошу обласну раду прийняти рішення про добровільне припинення мною повноважень депутата Хмельницької обласної ради».

У своєму відеозверненні він зазначив, що на наступних місцевих виборах балотуватиметься на пост міського голови Хмельницького, мовляв, має своє бачення розвитку міста.

Обласні свободівці зазначили, що його місце у сесійній залі, згідно партійного списку, має зайняти Галина Барабаш, яка нині є директором музею історії міста Хмельницького. Попередньо заява Гончара має бути оприлюднена під час засідання на найближчій сесії Хмельницької облради.

Нагадаємо, Іван Гончар був обраний головою Хмельницької обласної ради у лютому 2014 року. А коли у листопаді 2015 року, новим головою облради обрали Михайла Загородного, свободівець "на емоціях" вийшов із зали засідань.  
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую