ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Указ президента про звільнення Лозового опублікований

Політика 5657
Вадим Лозовий пропрацював на посаді голови Хмельницької ОДА майже 13 місяців
Вадим Лозовий пропрацював на посаді голови Хмельницької ОДА майже 13 місяців. Фото: з архіву

Вадим Лозовий офіційно вже екс-керівник Хмельницької обласної державної адміністрації.

Приблизно година минула після того, як заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що сьогодні були отримання подання від Кабінету Міністрів України на звільнення голів обласних державних адіміністрацій. І ось… з’явилися вже й укази Глави держави. Серед яких і «Про звільнення В.Лозового з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації».

У ньому, зокрема, йдеться: «Звільнити Лозового Вадима Миколайовича з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України».

Нагадаємо, Вадим Лозовий очолив Хмельницьку ОДА в травні 2018 року. Представляти його тоді приїздив президент Петро Порошенко. 5 червня цього року Кабінет міністрів вніс президенту Володимиру Зеленському подання щодо звільнення голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового. 11 червня – офіційно звільнений з посади указом №376/2019. Тепер тимчасово виконуючим обов’язки голови Хмельницької облдержадімністрації буде перший заступник Володимир Кальніченко. Відповідний указ також оприлюднений. 

Читайте також: Голова Хмельницької ОДА та заступники: скільки заробили посадовці у 2018-му

Вадим Лозовий є депутатом Хмельницької обласної ради від партії «За конкретні справи», співзасновником якої є нардеп від Хмельниччини Олександр Герега.

Вадим Лозовий

Вадим Лозовий залишається депутатом Хмельницької обласної ради.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую