ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Обласний департамент освіти отримав нову керівницю

Політика 4398
Олена Лошанюк очолила Департамент освіти, науки, молоді та спорту
Олена Лошанюк очолила Департамент освіти, науки, молоді та спорту. Фото: із фейсбуку Олени Лошанюк

До виконання обов'язків приступила Олена Лошанюк.

Від 7 червня очолює Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Олена Лошанюк. Про це йдеться у розпорядженні голови облдержадміністрації Сергія Гамалія.

«Призначити з 7 червня 2021 року Олену Володимирівну Лошанюк на посаду директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації з посадовим окладом згідно зі штатним розписом, за результатами конкурсу, з випробувальним терміном 3 місяці», - йдеться у документі.

Нагадаємо, раніше Олена Лошанюк (її колишнє прізвище — Ковцун) працювала головою Теофіпольської райдержадміністрації. На цю посаду її Володимир Зеленський призначив 21 лютого минулого року. А звільнив — 5 березня 2021-го. Причиною стала подана нею заява.

Згідно з її біографічною довідною на сайті Теофіпольської РДА, Олена Лошанюк народилась 5 червня 1971 року у селі Москалівка Білогірського району. Вищу освіту за спеціальностями «Облік і аудит» та «Державне управління» здобула у Тернопільському державному університеті та Львівському регіональному інституті державного управління. Свою трудову діяльність розпочала у лютому 1992 року, працюючи продавцем. З липня 1998 року до липня 2006-го була приватним підприємцем. На державну службу Олена Володимирівна пішла у липні 2012 року. З того часу вона займала різні керівні посади у Теофіпольській райдержадміністрації.

Доходи та статки Олени Лошанюк: огляд електронних декларацій

Останню електронну декларацію (виправлену перед звільненням з посади голови РДА) Олена Володимирівна подала 13 березня цього року. У ній зображено її матеріальний стан за перші місяці 2021-го.

Нерухомість. У Хмельницькому Олена Лошанюк з 2019 року володіє квартирою площею 46,9 квадратних метрів. А у Теофіполі з 1998 року має кафе-бар площею 91 квадратний метр.

Автотранспорт. Власного автомобіля Олена Лошанюк немає. Однак її чоловік цьогоріч набув у власність авто «KIA Cerato» 2007 року випуску, вартість якого становить 100 тисяч гривень.

Доходи. Впродовж 2020 року Олені Лошанюк у Теофіпольській РДА нарахували 275 тисяч 727 гривень зарплатні. Також вона задекларувала тоді 32 тисячі 596 гривень пенсій. А за період з 1 січня до 3 березня 2021 року їй за роботу головою райдержадміністрації їй нарахували 85 тисяч 96 гривень зарплатні. Крім того, вона задекларувала 5 тисяч 899 гривень пенсії.

Натомість загальний задекларований дохід її чоловіка Сергія Лошанюка за цей період склав 42 тисячі 612 гривень: пенсія та страхові виплати.

Нагадаємо, голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій у лютому підписав розпорядження про ліквідацію департаменту освіти і науки й управління молоді та спорту. Після завершення їх реорганізації ці два структурі підрозділи облдержадміністрації утворили новий департамент освіти, науки, молоді та спорту.

Читайте також: Штраф для Зеленського: чому президент досі не заплатив за кавування у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую