ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

На Хмельниччині скандально знятий мер готує апеляцію

Ігор Мазура Політика 2175

Колишній міський голова Нетішина Хмельницької області Ольга Омельчук готує апеляцію до Вінницького апеляційного адміністративного суду на рішення суду першої інстанції з вимогою поновити її на посаді.

За словами О.Омельчук, Славутський міськрайонний суд 27 червня відмовив їй у задоволенні позову до Нетішинської міської ради про визнання недійсних протоколів лічильної комісії ради щодо дострокового припинення повноважень міського голови і поновлення на відповідній посаді. Про це вона повідомила кореспондентові УНІАН.
 “Суд проігнорував те, що відсутня єдина умова для припинення повноважень міського голови – рішення суду про порушення мером законів. Суд проігнорував і те, що для прийняття такого рішення (припинення повноважень міського голови) рада мала би проголосувати двома третинами від свого складу”, - сказала екс-мер.
Вона зауважила, що за недовіру Нетішинському міському голові проголосували 26 депутатів.
“Математика дуже проста і зрозуміла не лише юристам: у Нетішинській міській раді 40 депутатів плюс міський голова. Необхідна кількість голосів для відставки мера дві третини - тобто 28 голосів”, - заявила О.Омельчук.
Вона резюмувала, що апеляційну заяву планує підготувати протягом двох-трьох днів.
 Нагадаємо, що  13 березня більшість депутатів Нетішинської міської ради проголосувала за висловлення недовіри міському голові О.Омельчук.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую