emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Жовтня 2020 Анна Маркульчак та Юлія Цисар 1241

Короткострокові та довгострокові наслідки передчасних пологів
Передчасні пологи - це пологи зі спонтанним початком, прогресуванням пологової діяльності та народженням плода масою більш 500 г у термін вагітності з 22 до 37 тижнів. Передчасні пологи є основною причиною смерті новонароджених. Покращення допомоги в лікуванні новонароджених та лікування недоношених дітей значно збільшили шанси на виживання навіть найменших дітей.
Але виживання - не єдиний показник результату. Немовлята, народжені до 37 тижнів, все ще вразливі до підвищеного ризику смерті та багатьох коротко- та довгострокових наслідків передчасних пологів.
Усі немовлята, народжені недоношеними, мають ризик серйозних проблем зі здоровям. Навіть немовлята, народжені лише на чотири-шість тижнів раніше, можуть мати наслідки передчасних пологів, такі ... читати далі »

23 Жовтня 2020 "Відкривай Україну" 2020 освітній проєкт 1391

Нове майбутнє. В Україні проходить найбільший освітній марафон для школярів Відкривай Україну

Фундація соціальних інновацій З країни в Україну проводить 4-ий освітній всеукраїнський проєкт Відкривай Україну-2020. Це єдина повноцінна програма національного рівня з інтеграції підлітків в суспільство, в основі якої лежать принципи геймифікованого підходу до навчання та командної роботи школярів 7-11 класів. Проєкт проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти та науки України. Програма залучає до участі понад 6,5 тисяч учасників та 650 команд з понад 300 міст та сіл України.

Мета проєкту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набувають необхідних умінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті. Надзадача ... читати далі »

23 Жовтня 2020 Юрій Баранецький, Юлія Цисар 13685

Найкращий вік для народження дитини

Народження дитини це диво, і більшість жінок бажають відчути його у своєму житті. Деякі пари відкладають народження дитини, оскільки прагнуть спочатку досягти фінансової стабільності, або пожити для себе. Але лікарі стверджують, що занадто пізня вагітність це не завжди добре.

У якому віці краще народжувати: залежить від способу життя
Пізня вагітність нерозривно пов'язана з тим, як складається ваше життя. Всі ми знаємо, що народження дитини порушує звичний ритм життя, якщо не сказати - в корені міняє його. Вагітність може перешкодити жінці закінчити університет або побудувати кар'єру, в залежності від того, коли саме відбудеться ця подія. У такому світлі очевидно, що пізня вагітність дозволить жінці домогтися своїх цілей і зробити кар'єру, відклавши вагітність і пологи. ... читати далі »

23 Жовтня 2020 Наталя Гарматюк 1399

Допомоги потребує 20-річний Семен, якому діагностували рак

Хлопець самостійно не під силу зібрати кошти.

Понад 90 тисяч гривень потрібні Цикорському Семену із Луцька, щоб продовжити боротись із саркомою мяких тканин, яку в нього діагностували у березні 2019 року вже на пізній стадії. Про це повідомляє ТСН.

Я пройшов 8 хімій, 3 із них нових, яких назначили мені в Києві (інституті раку), а 18 вересня я пройшов компютерну тамографію, і стан погіршився, метастази збільшились на 2 мм, при попередньому КТ було в лівій легені 10*9 стало 12*10 мм, а в правій легені було 5 мм стало 7 мм, тож мене переводять на таблетовану хімію, - розповідає юнак для ТСН.

Негативна динаміка не залишає часу не вагання і затягування з лікування, але коштів у сімї Семена на це вже не залишилось. Тому він просить допомогти зібрати кошти на порятунок його ... читати далі »

21 Жовтня 2020 Викладач БДМУ: Цисар Юлія Василівна Студентка: Дмитрюк Іванна Іванівна 2455

Знеболення пологів
Пологи це досить болісний процес. Саме тому, питання знеболювання при пологах є досить актуальним.
На сьогоднішній день, завдяки розвитку сучасної медицини, кожна вагітна жінка має можливість народжувати без болю. Але при цьому дуже важливо, щоб знеболювання при пологах не завдало шкоди для здоровя дитини.
Біль під час пологів - суб'єктивне відчуття, обумовлене розтягуванням нижнього маткового сегменту, розкриттям шийки матки, тиском плоду на тазове дно і м'язи, розтягуванням вульварного кільця та шкіри промежини.
Основні проблеми навколо цієї теми: з одного боку, прийнято вважати, що біль під час пологів є обов'язковим атрибутом, а, згідно з іншим, відсутність больових відчуттів - сучасний стандарт ведення пологів. У спільній заяві Американського товариства анестезіологів і Американського ... читати далі »

20 Жовтня 2020 Олег Шелемей та Цисар Юлія 2400

Причини початку пологів
Питання причини початку пологів в акушерській практиці доволі дикутабильне ще з давніх давен, адже воно тісно повязане з питанням переношування і недоношення дитини. Але для початку необхідно розібратись що ж таке власне пологи.

Пологи фізіологічний процес вигнання плода, плаценти та навколоплідних вод з порожнини матки. Фізіологічними пологами називають ті, які наступили після 10 акушерських тижнів вагітності (280 днів, або ж 40 тижнів вагітності), коли немовля стає цілком зрілим та здатне до самостійного існування в навколишньому серидовищі.

Отже, механізм початку пологів являється дуже складним і докінця не вивченим, у ньому беруть участь організм матері та немовляти.

Механізм стимуляції пологів зі сторони плода:

- постійно зростаюча маса плода в утробі матері спричинює ... читати далі »

5 Жовтня 2020 Ольга Поліщук 1945

В Асоціації міст України розповіли про недоліки законопроєктів про місцеве самоврядування та про місцеві держадміністрації.
Під час засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, на якому Міністерство розвитку громад та територій України презентувало проєкти нових редакцій законів України Про місцеве самоврядування в Україні та Про місцеві державні адміністрації. Від Асоціації міст України у засіданні взяв участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Він представив позицію АМУ щодо законопроєктів Про місцеве самоврядування в Україні та Про місцеві державні адміністрації. У разі врахування позиції АМУ, всі сільські, селищні, міські ради отримають однакові повноваження з найменшими законодавчими змінами та без негативних ... читати далі »

1 Жовтня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 2439

Як стати власником земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Українське законодавство дає можливість громадянам отримати безоплатно у власність землю для ведення особистого селянського господарства. При цьому розмір ділянки не повинен перевищувати 2 гектари. Про алгоритм дій особи, яка хоче отримати землю, розповідає начальник Дунаєвецького бюро правової допомоги Ігор Кочмарський.
Для початку необхідно знайти вільну земельну ділянку розміром не більше 2-х гектарів. У пошуку допоможе Публічна кадастрова карта України (розміщена в мережі Інтернет). Якщо земля є комунальною власністю і розташована в межах населеного пункту, треба звернутися до земельного відділу (відповідальної особи) місцевої ради. Щодо земель державної власності (поза межами населених пунктів), необхідно йти ... читати далі »

30 Вересня 2020 Ольга Поліщук 2003

Конгрес транскордонного співробітництва відбудеться 6-9 жовтня 2020 року в онлайн форматі.
69 жовтня 2020 року відбудеться Конгрес транскордонного співробітництва (раніше відомий як Конгрес Ініціатив Східної Європи). Захід проходитиме у онлайн форматі з синхронним перекладом на три мови: польську, англійську та російську. Учасники: органи місцевого самоврядування, європейські та міжнародні установи, науковці та освітяни, працівники культурних установ, неурядових організацій та експерти, що займаються питаннями Східної Європи та співробітництва з питань розвитку.
Конгрес це платформа для обміну ідеями, створення інструментів співпраці та встановлення спільного представництва на європейському форумі.
Цього року захід буде присвячений викликам, які постали перед місцевими громадами Європи внаслідок пандемії ... читати далі »

30 Вересня 2020 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 2800

Протягом трьох кварталів 2020 року до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) надійшло на розгляд 43 скарги на рішення, дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб'єктів державної реєстрації, з них:
- 18 у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
- 25 у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
16 скарг у сфері державної реєстрації направлено за належністю для розгляду до Міністерства юстиції України на підставі положень пункту першого частини другої статей 34 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, 37 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Водночас, за ... читати далі »

28 Вересня 2020 Людмила 1640

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Медитації можна було навчитися на День міста в центрі Хмельницького.

Або ж скористатися послугами безоплатного вебінару онлайн-навчання оздоровчим вправам цігун Інфоцентр Фалунь Дафа в Україні.

Практика Фалуньгун (Фалунь Дафа) містить п'ять комплексів плавних медитативних вправ сприяє підвищенню духовності за принципом Всесвіту: "Чжень-Шань-Жень" (переклад з кит. "Істина-Доброта-Терпіння") та оздоровленню організму.
Медитація універсальний спосіб для очищення свідомості від негативних думок та налаштування на позитивний лад. За допомогою медитації можна посилити здатність до концентрації уваги, зняти напругу й полегшити перебіг хронічних захворювань, що підтверджено медичними дослідженнями.
Оздоровча практика Фалуньгун і її засновник, Майстер Лі Хунчжи, дістали широку підтримку від урядів ... читати далі »

28 Вересня 2020 Людмила Швець 1597

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Медитації можна було навчитися на День міста в центрі Хмельницького.

Або ж скористатися послугами безоплатного вебінару онлайн-навчання оздоровчим вправам цігун Інфоцентр Фалунь Дафа в Україні.

Практика Фалуньгун (Фалунь Дафа) містить п'ять комплексів плавних медитативних вправ сприяє підвищенню духовності за принципом Всесвіту: "Чжень-Шань-Жень" (переклад з кит. "Істина-Доброта-Терпіння") та оздоровленню організму.
Медитація універсальний спосіб для очищення свідомості від негативних думок та налаштування на позитивний лад. За допомогою медитації можна посилити здатність до концентрації уваги, зняти напругу й полегшити перебіг хронічних захворювань, що підтверджено медичними дослідженнями.
Оздоровча практика Фалуньгун і її засновник, Майстер Лі Хунчжи, дістали широку підтримку від урядів ... читати далі »

28 Вересня 2020 Світлана 2099

Які на сьогодні вимоги до осіб, що бажають займатись нотаріальною діяльністю? Чи різняться вимоги до державного і приватного нотаріуса?

Нотаріус - це посадова особа, на яку покладено обов'язок вчиняти нотаріальні дії. Нотаріус, незалежно від того, чи є він державним, чи приватним, вчиняє нотаріальні дії від імені держави. Водночас нотаріус несе особисту відповідальність за вчинення нотаріальних дій.
Вимоги до державного та приватного нотаріуса встановлені однакові:
1. Нотаріусом може бути тільки громадянин України, тому втрата ним громадянства України або виїзд за межі України на постійне проживання є однією з підстав анулювання свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю.
2. Нотаріус повинен мати вищу юридичну освіту не нижче магістра.
3. Слід володіти державною мовою відповідно до рівня, визначеного ... читати далі »

25 Вересня 2020 Людмила 1975

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Запрошуємо 26 вересняя 2020 р. з 12-00 до 17-00 у м. Хмельницький (у центрі міста вул. Проскурівська біля торгового центру "Прооменад") ознайомитися з найпоширенішою у світі оздоровчою практикою Фалуньгун (Фалунь Дафа) яка містить п'ять комплексів плавних медитативних вправ сприяє підвищенню духовності та оздоровленню організму.

Медитація універсальний спосіб для очищення свідомості від негативних думок та налаштування на позитивний лад. За допомогою медитації можна посилити здатність до концентрації уваги, зняти напругу й полегшити перебіг хронічних захворювань, що підтверджено медичними дослідженнями. Оздоровча практика Фалуньгун і її засновник, Майстер Лі Хунчжи, дістали широку підтримку від урядів та організацій різних країн. Про це свідчать близько 4000 нагород за особливий внесок у покращення фізичного ... читати далі »

22 Вересня 2020 Світлана 2784

Що варто знати про зміни, внесені до Положення про Єдиний реєстр довіреностей?

06 березня 2020 року набули чинності зміни до наказу Міністерства юстиції України Про запровадження Єдиного реєстру довіреностей та внесення змін і доповнень до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України від 28 грудня 2006 року 111/5, в тому числі до Положення про Єдиний реєстр довіреностей, затвердженого даним наказом Міністерства юстиції України.
Найосновнішою новелою стала норма, яка передбачає, що обов'язковій реєстрації у Єдиному реєстрі підлягають, окрім довіреностей (у тому числі їх дублікатів), посвідчених в нотаріальному порядку, ще й довіреності, прирівнювані до нотаріально посвідчених, а також відомості про припинення їх дії.
Довіреності, передбачені частиною 3 статті 245 Цивільного кодексу України, частиною ... читати далі »

22 Вересня 2020 Світлана 2758

Щодо проставлення апостиля на документах нотаріусами України
З березня 2020 року у громадян зявилася можливість, звернувшись до нотаріуса, отримати послуги з проставлення апостиля на офіційних документах. Перш за все, варто визначити, які саме документи можуть підлягати проставленню апостиля нотаріусом:
документи про державну реєстрацію актів цивільного стану (крім витягу з ДРАЦС про смерть для отримання допомоги на поховання), видані лише відділами ДРАЦС.
нотаріально посвідчені документи (заяви про сімейний стан, афідевіти, заяви про згоду на виїзд дитини за кордон (така заява обов'язково повинна містити інформацію про супровід дитини та термін її повернення в Україну), фотокопії паспортів, свідоцтв виданих на бланках СРСР, УРСР, тощо).
судові рішення (копії вироків, рішень, ухвал, постанов).
Для проставлення ... читати далі »

21 Вересня 2020 Світлана 2810

Хто має право на обовязкову частку у спадщині?
За своєю юридичною природою свобода розпорядження власністю шляхом вчинення заповіту (свобода заповіту) є одним із основоположних принципів спадкового права, при цьому вона не є абсолютною. Цивільним кодексом України визначено обмеження волі заповідача щодо права розпоряджатися власністю (обмеження принципу свободи заповіту) шляхом установлення права окремої категорії осіб на обовязкову частку у спадщині.
Відповідно до ст. 1241 ЦК України малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка). Наведений перелік осіб, які мають право на обовязкову частку, є вичерпним ... читати далі »

21 Вересня 2020 Світлана 4300

Договір позики і договір позички: в чому різниця?

Одними із найпоширеніших видів договорів є договір позики та договір позички. У звязку із певною схожістю у назвах даних договорів, на практиці пересічні громадяни часто не розрізняють відмінності їх правової природи.
Так, за договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобовязується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості.
На підтвердження укладення договору позики та його умов може бути надана розписка позичальника або інший документ, які посвідчують передання йому позикодавцем визначеної грошової суми або визначеної кількості речей.
Договір позики ... читати далі »

18 Вересня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 3577

Як зареєструвати право власності на земельну ділянку, утворену за рахунок земельного паю

1 січня 2019 року набрав чинності Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні від від 10.07.2018 р. 2498-VIII, яким внесено зміни до Закону України Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв). Про нововведення розповідає фахівчиня Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Глазунова.

Якщо особа має державний акт старого зразка (т.з. акт червоного кольору) на право власності на земельну ділянку, утворену ... читати далі »

17 Вересня 2020 Ольга Поліщук 2535

Верховна Рада ухвалила зміни до Бюджетного кодексу, які зроблять громади фінансово незалежними
Із прийняттям законопроєкту 3614 за бюджетами громад закріпиться 60% ПДФО, громади не залежатимуть від районів, адже перейдуть на прямі міжбюджетні відносини із держбюджетом. Прийняття законопроєкту 3614 це формування сильних фінансово спроможних громад та підвищення добробуту кожного жителя громади незалежно від проживання в селі, селищі чи місті. Сьогодні на пленарному засіданні Парламент розглянув законопроєкт 3614 на і ухвалив його у другому читанні та в цілому як закон. Асоціація міст України вітає таке рішення.
15 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла законопроєкт 3614 за основу.
Напередодні Комітет Верховної Ради України з питань бюджету розглянув питання щодо підготовки до другого читання проєкту Закону ... читати далі »

1 « 33 34

35

36 37 » 299

Курси валют на 29.07.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
41.02
41.07
44.58
44.62

Архів новин

<<Липень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

    


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо