clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
19 Січня 2012 СМС-новини від читачів 2042 5

У дворі стоїть старий дерев’яний електричний стовп. Чи можна його замінити?

Коментар
За словами автора повідомлення, у дворі 80-літньої мешканки села Андріївка Чемеровецького району стоїть дерев’яний електричний стовп, поставлений більше 30 років тому. Галки, до яких кріпляться електричні дроти, уже відпадають. Навпроти будинку, де мешкає бабуся, знаходиться центральна лінія. Люди просять замінити стару опору.
У Чемеровецькому РЕМі нам пообіцяли поставити бабусі нову електроопору до кінця цього тижня.

Коментувати:
Коментарів - 5:
Від: Николай Чайковский22.01.2012 21:28 Стрілять всіх ресівців нада. Як гроші вибивати з боржників або відрізати світло, то тут вони першій і не не подарують лишнього. А як попробувати заставити їх щось зробити (особливо для пільговиків), то фігу. Їм легше не бачити цієї проблеми аніж її вирішити. Сильно сумніваюсь, що вони замінять гнилий стовп, скоріше він сам впаде.
Від: Галина Леськова22.01.2012 21:12 Ну так все хотят заработать в первую очередь. И в случае с электрическим столбом тот же случай. Работники электросетей  выжидают когда бабка заплатит за ихние услуги, хотя обслуживание подводящих столбов и проводов это ихняя работа, за которую не должны платить простые абоненты а уж тем более не ветераны или дети войны. СОВЕСТИ У НИХ ПРОСТО НЕТ, за 30 лет не удосужились заменить элетросети. Проблема   выеденого яйца не стоит.
Від: Андрій Барбарук21.01.2012 22:02 Ха , ха...ну звичайно, зараз Вам кинуться Чемеровецькі Ресівці  міняти стовпа, бо він стоїть 30 років. Їм по барабану. От якби бабуся заплатила 700 грн. за стовпа, то він би вже на другий день стояв би у дворі. А так.......фіг з ним, нехай падає нехай , не дай  Боже когось приб'є, а потім вони скажуть що це форс-мажор, або бабуся сама його пошкодила і тому він упав. Винуватих не має, бо ніхто нікого не боїться. От в радянські часи Ресівців би так дримбанули за таке, а нєзалєжна Україна таке допускає. Повна анархія.
Від: Василь Домбровський21.01.2012 21:26 Добрий вечір шановна редакція поважної у нас в селі Андріївка газети !!!!   Про цей "відомий стовп" слід сказати, що крім загрози безпосередньо життю та електроприладам  старої бабусі, він становить значну небезпеку також для тих жителей села, що живуть далі на даній вулиці, оскільки при паданні стовпа однозначно буде пошкоджено центральну електролінію, і може вивести з ладу велику кількість електроприладів створивши коротке замикання. Вже була мова про небезпеку від стовпа, але нічого не зроблено і по нині ніким. У нас так привикли -що поки грім не вдарить,  до тих пір не хрестяться.  Дорогі можуть потім виявитись потім наслідки З повагою Василь. 
Від: Андрій Кривовяз19.01.2012 21:15 Є інформація про те, що приїздили до цієї бубасі працівники Чемеровецького РЕМу подивилися, потрогали стовпа і сказали що замінять.....Але не сказали коли це буде, хоч би не на 40 річницю незалежності України.  Тобто всі знають, що стовп в поганому стані, головою похитають, поспівчувають, але нічого не зроблять щоб стало краще, ну хоча б замінити 30-тиииии річний  деревяний стовп. Ну якщо протягом місяця не буде ніякої реакції з РЕМу прийдеться на всеукраїнському рівні цю проблему висвітлити, мабуть наші електрики хочуть хоч так прославитись.

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31