clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
3 Січня 2016 Прес-центр НСОУ «ПЛАСТ» 925

Вифлеємський Вогонь Миру в Кам’янці-Подільському

Від дня Святого Миколая по Кам’янцю-Подільському пластуни передають Вифлеємський Вогонь Миру. В Україну Вогонь привезено із Відня і передають його також за кордон в осередки українських громад у Латвії, Сербії, Румунії, Франції, Італії, Німеччини, Канади, США та інших країн.
Вогонь з місця народження Ісуса Христа традиційно передається до Різдва як символ миру, любові, уваги до ближніх та потребуючих. В Кам’янці-Подільському така передача вже відбулась в католицьких та громадах, вперше в нашому місті було передано Вогонь Миру католицьким скаутам Європи та військовим з Канади, які перебувають в Кам’янці. З нашого міста Вифлеємський Вогонь помандрував Хмельниччиною далі в Шепетівку, Нетішин, Славуту та Хмельницький.
В переддень святкування Різдва за Юліанським календарем, 5 січня о 16:00 пластуни продовжать передачу Вифлеємського Вогню Миру в Кам’янці-Подільському напроти міської ради (біля різдвяної шопки), а також православних і греко-католицьким спільнотам. А ще, кожного дня Вифлеємський Вогонь Миру можна отримати в магазині Улюбленець (навпроти магазину «Фуршет» по вул. Гагаріна).
Традиційною буде і передача Вогню Миру представникам засобів масової інформації та іншим організаціям, установам та підприємствам міста. Детальнішу інформацію про захід можна дізнатись за тел. (097) 747 73 84.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31