clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
9 Лютого 2016 Юлія 451

Доброго дня! Я молода мама, хочу поскаржитися на завідуючу дитячим відділенням смт. Ярмолинці Сивирину Людмилу Володимирівну та її персонал на їх хамське відношення. Ми самі з Дунаєвецького району, але близько живемо до Ярмолинець. 6 лютого я поспіхом привезла свою дитину якій 1,3 міс. на прийомний покой у лікарню. Викликали завідуючу, вона послухала дитину і поставила діагноз обструктивний бронхіт. Нас положили в палату де стоїть 4 стіни, ліжко на якому неможеш навіть сидіти і старе покривало. Я хотіла платну палату натомість Людмила В. сказала, що ми не особливі. Дитині дали укол у попу і внутрівенно, коли давали у венну санітарка кричала на мене бо я не там поставила верхній одяг дитини і щоб моя дитина не кричала. Я на тисячу гривень у їх аптеці набрала ліків. О 18.00 годині я написала розписку (завідуюча дала дозвіл) і ми поїхали додому. Приїхали 7 лютого медсестра зробила процедури і поїхали додому. У понеділок (8 лютого) о 9.30 приїхали щоб нас завідуюча оглянула чи немає ускладнень. Коли я прийшла з дитиною і чоловіком, вона з порогу почала на нас кричати, що ми мали бути у лікарні ще о 7.00, а сама сказала у суботу "приїджайте коли хочете". Кричала, що їй наша дитина не потрібна і щоб ми їхали додому. І ми без огляду забрали дитину. Будь - ласка дуже прошу не залишайте мій лист без уваги. Нехай це хамство по відношенню до людей, а особливо до дітей припиниться.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31