clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
15 Лютого 2016 РПЛ 474 1

Радикали підтримають відставку уряду, про це лідер фракції Олег Ляшко заявив на погоджувальній раді.
«Як жити українцям? Як годувати свої сім’ї? Політика, яку проводить уряд – політика зубожіння населення, розвалу країни та знищення промисловості. Тому Радикальна партія однозначно підтримає відставку цього недієздатного уряду», - заявив Ляшко.
Неприйнятним, зокрема, радикал назвав підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення на 15%, враховуючи, що минулого року їх уже піднімали на 40%. "Хіба не зрозуміло, що в умовах нинішньої економічної кризи підвищення вартості залізничних вантажних перевезень це - фактично, знищення цілих галузей виробництва: металургії, сільського господарства?", - обурився надреп.
Також Ляшко заявив, що радикали готові виступити ініціаторами формування нової демократичної та прозорої коаліції в парламенті. «Ми проти закулісних домовленостей та дерибану посад, який зараз відбувається. Все має відбуватись публічно, громадськість має право знати чим дихає влада і які нагальні проблеми вирішує уряд. Тому країні потрібна нова коаліція та чітка і виважена програма дій», - вважає Ляшко.
Нардеп закликав всіх небайдужих парламентарів висловити недовіру нинішньому уряду та його ганебній політиці і зазначив, що відповідальність за масштабну кризу має нести не лише уряд, а й ті, хто голосував за уряд, хто призначав голову НБУ та Генерального прокурора.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31