clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
24 Лютого 2016 Світлана Кадимова 635

З 8 квітня 2015 року Міністерством юстиції України запроваджено систему надання електронних онлайн сервісів. Запровадження онлайн сервісів – це реальний крок для спрощення ведення бізнесу та для зручності громадян, які звертаються за адміністративними послугами.
Міністерство юстиції України закликає українців активніше користуватися електронними сервісами, адже це добра можливість отримати всі необхідні документи без черг та без зайвої необхідності звернення до органів державної влади.
У рамках реформ, що здійснюються Міністерством юстиції України забезпечено відкритий доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Звертаємо увагу, що зареєструвати бізнес та отримати інформацію з Державного реєстру прав можна на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції в режимі онлайн.
Також інформуємо, що розмір плати за надання інформації в електронній формі з Державного реєстру прав становить 17грн., що становить 50% від вартості паперового аналогу. Звертаємо увагу, що інформація з Державного реєстру прав, отримані в електронній чи паперовій формі за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав, мають одинакову юридичну силу та використовуються відповідно до законодавства.
З покроковою інструкцією отримання послуги через онлайн сервіс можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України (https://kap.minjust.gov.ua/).

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Серпень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31