clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Лютого 2016 Юлія Прокопчук 919

«СКРЯБІН » РОЗКАЧАВ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ТЕАТР
27 лютого у театрі ім. Старицького відбувся концерт легендарного гурту «Скрябін». Розпочав дійство хмельницький хор, який виконав наживо пісню «Мовчати», від якої у всіх присутніх по шкірі пішли мурашки. Місто зустріло команду не те що тепло – гаряче, адже у залі був повний аншлаг. Виконували композиції два фронтмени: відомий нам раніше Євген Толочний та «азіатський українець» Аніс Еттаєб, які обидва брали участь у проекті «Голос країни» . Гурт грав найвідоміші пісні Андрія Кузьменка, а на середині концерту бек-вокалістка Оля Шпрот сказала: «Чуваки, ви на рок-концерті! Підніймайтеся з сидінь і скачіть разом з нами!». От тоді й розпочався справжній драйв. Аудиторія була різного віку, від малого до великого, але всі без винятку «ковбасились» під улюблені хіти «Нас кинули», «Шампанські очі», «Шмата», «Маршрутка» та інші. А родзинкою концерту були коломийки, які Андрій любив виконувати разом з публікою.
Музика Кузьменка, яка раніше звалась «неформатом», пробудила в людей надзвичайні емоції, зал викликав музикантів на біс, адже у пориві шаленості час промайнув дуже швидко. Дякуємо гурту за неповторний драйв та подаровані враження!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31