clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
12 Березня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 3416

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини
Звертаємо Вашу увагу на те, що за бажанням батьків чи одного з них або інших законних представників документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, крім органів реєстрації, у тому числі центрів надання адміністративних послуг, можуть бути подані й до відділів державної реєстрації актів цивільного стану або працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану безпосередньо в пологових будинках закладів охорони здоровя, де приймаються пологи, під час проведення державної реєстрації народження дитини.
Нагадуємо нашим шановним батькам, що вони або інші законні представники зобовязані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Реєстрація місця проживання здійснюється відповідно до Закону України Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні та Правил реєстрації місця проживання.
Проводиться реєстрація місця проживання дитини за місцем проживання її батьків/одного з батьків або ж законних представників.
Памятайте, що у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами, місце проживання дитини реєструється за місцем проживання одного з батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування). А от реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників.
Зясуємо, які ж саме документи треба подати для реєстрації місця проживання новонародженої дитини до відділів державної реєстрації актів цивільного стану? Для цього Вам треба буде подати:
письмову заяву про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини;
паспорти батьків;
свідоцтво про народження дитини;
квитанцію про сплату адміністративного збору (реквізити рахунків, на які сплачується збір можна отримати в нашому відділі).
Треба вказати, що у разі подання заяви представником особи, крім зазначених документів додатково необхідно ще подати:
документ, що посвідчує особу представника;
документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законним представником дитини батьками (усиновлювачами).
Надалі працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану, після перевірки всіх вказаних документів, правильності заповнення заяви та її реєстрації у встановленому порядку, відповідно до пункту 20 Правил реєстрації місця проживання, передають цю заяву до відповідного органу реєстрації місця проживання.
Шановні батьки !
Щиро запрошуємо Вас скористатися можливістю отримати свідоцтво про народження та подати заяву про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини безпосередньо в закладі охорони здоровя, де приймаються пологи, або в нашому відділі. Заощаджуйте свій дорогоцінний вільний час та використовуйте його на своїх бажаних любих малюків!!!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.08.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.16
25.19
27.87
27.9

Архів новин

<<Серпень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31