clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
21 Березня 2019 Анна Сіра, проект ПУЛЬС 1051

Камянець може отримати додаткову фінансову підтримку за те, що дружній до дітей та молоді

Камянець-Подільський громада-кандидат на отримання статусу UNICEF Громада, дружня до дітей та молоді. Такі міста зможуть отримати додаткову фінансову підтримку у разі прийняття відповідного законопроекту, що днями був схвалений Урядом.
Проект Закону України Про внесення зміни до Закону України Про охорону дитинства щодо реалізації міжнародної ініціативи Громада, дружня до дітей та молоді та Про внесення зміни до розділу VI Прикінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу України (щодо додаткових надходжень до бюджетів міст та обєднаних територіальних громад, які приєдналися до міжнародної ініціативи Громада, дружня до дітей та молоді) передбачає:
- Доповнення норм закону Про охорону дитинства визначенням Всесвітньої ініціативи ЮНІСЕФ Громада, дружня до дітей та молоді
- Запровадження надання фінансової підтримки громадам, які отримали статус Громада, дружня до дітей та молоді
- Розробка порядку Кабінету Міністрів України про забезпечення механізму надання фінансової підтримки громадам, визначених дружніми до дітей та молоді.
- Зміни до Бюджетного кодексу передбачають збільшення частки податку на доходи з фізичних осіб (ПДФО), що зараховується до місцевих бюджетів:
на 1 % для територіальних громад, які визнано кандидатами на отримання статусу Громада, дружня до дітей та молоді (громади-кандидати);
на 3 % для територіальних громад, яким установлено чи підтверджено статус Громада, дружня до дітей та молоді (громади, визнані дружніми до дітей та молоді).
Лише рік тому ми спільно з ЮНІСЕФ та Асоціацією міст України підписували меморандум про те, що ми спільно будемо поширювати цю практику по всій країні, але зараз настав час створити закони, які дадуть стимул місцевим громадам бути дружніми до дітей, а дітям і молоді - можливість бути включеними у процес прийняття рішень на місцевому рівні і брати участь в усіх програмах, які забезпечують розвиток громади - наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
Отже, Камянець, який сьогодні реалізує план дій Громади, дружньої до дітей та молоді і є кандидатом на отримання статусу, у разі прийняття законопроекту отримає більше 2 млн. грн. додаткових надходжень до бюджету, що передбачені законопроектом у частині змін до Бюджетного кодексу.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 11.12.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
23.61
23.65
26.15
26.19

Архів новин

<<Грудень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31